Sleutelklaar restaurant van 187m²
Stationsweg 22, Leiden
Omschrijving
Klaassen Horecamakelaardij mag een volledig ingerichte horecalocatie met zware technische basis ter overname aanbieden. De locatie bevindt zich aan de levendige stationsweg en is direct exploiteerbaar. Het bestemmingsplan voor deze locatie laat horeca cat. 3* toe, voorbeelden hiervan zijn restaurants, eetcafe’s, bistro’s en pizzeria’s.
Het object wordt aangeboden inclusief complete inventaris en technische basisinstallaties. Het betreft uitsluitend de inboedel en installaties — handelsnaam, recepten en concept maken geen onderdeel uit van de verkoop. De locatie kan vrij van personeel en leveranciersverplichtingen worden overgenomen.
Technische kerninvesteringen
De locatie beschikt over een uitzonderlijk sterke technische basis, wat voor veel horecaondernemers het grootste instaprisico wegneemt:
* Twee professionele afzuiginstallaties (direct geschikt voor warme keuken)
* Inloop koelcel
* Volledige herziende LED plafond met afstandbediening
* Nieuwe meterkast met vier krachtstroomaansluitingen en totaal 3x 50a output.
* Volledig geïntegreerde uitgiftebalie met salade- en koffiekoeling
* Twee parkeerplaatsen aan de achterzijde maken onderdeel uit van het gehuurde
Dankzij deze voorzieningen kan een nieuwe exploitant zonder verbouwing of lange vergunningstrajecten direct starten. De keuken is volledig ingericht voor professionele daghoreca / fast-casual exploitatie, inclusief diverse koel-, bereidings- en opslagvoorzieningen.
FINANCIEEL
Huurprijs: € 4.537,- excl. BTW per maand
Huurprijs parkeerplaatsen: € 55,66 excl. BTW per maand
Servicekosten: 33,34 excl. BTW per maand
Inventaris/huurdersbelang: € 99.000,-
De huidige waarborgsom betreft 3 maanden huur.
Meer info: neem contact op met Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Lunchroom, Broodjeszaak, Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop), Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 99.000,-
- Huurprijs p.j. € 54.456,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 187 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Stationsweg 22, Leiden
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
't Wapen van Leiden
bekijk object't Wapen van Leiden
Nieuwe Rijn 42 a, Leiden
Op een droomlocatie aan de Nieuwe Rijn mag Klaassen Horecamakelaardij de bedrijfsexploitatie van ’t Wapen van Leiden ter overname aanbieden. Het object heeft een totale oppervlakte van 195m². Daarnaast heeft het de beschikking over een gevelterras, eilandterras en 2/3e van de terrasboot. Door haar gunstige zonligging weten de gasten dit terras al vroeg in het jaar te vinden.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 195.000,-
- Huurprijs € 4.250,- p.m. excl. BTW
Bubble Thea winkel op A1 locatie
bekijk objectBubble Thea winkel op A1 locatie
Hoogstraat 5, Leiden
Het betreft hier een winkelruimte op A1 locatie van ca. 45 m² gelegen op de meest populaire winkellocatie van Leiden. De Hoogstraat is qua passanten de drukste looproute tussen de bekende Haarlemmerstraat en Breestraat. Het betreft is een zeer levendig stuk Leiden en een buitengewoon gevarieerd publiek. De winkelruimte heeft in totaal een oppervlakte van ca. 45 m² en bevindt zich geheel op de begane grond en met een frontbreedte van 4,5 meter valt deze winkel ook echt op.
Meer info: b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 49.000,-
- Huurprijs € 2.672,- p.m. excl. BTW