400 m2 Horecaruimte Nijmegen Oosterhout
Griftdijk 201, Nijmegen
Omschrijving
• Te huur
Nagenoeg volledig ingerichte horecaruimte ca. 400 m2
Griftdijk 201 – Nijmegen (Oosterhout)
• Algemeen
Ca. 400 m² horecaruimte met een prachtig tuinterras en een groot eigen parkeerterrein. Het object is uitstekend gelegen aan de drukke Griftdijk in Oosterhout (Nijmegen-Noord) en goed bereikbaar via de A15 en A325. Het pand is bij uitstek geschikt voor diverse grootschalige restaurantconcepten.
• Indeling
De horecaruimte is verdeeld over meerdere compartimenten, wat zorgt voor een knusse en sfeervolle uitstraling. Er zijn mogelijkheden voor private dining.
Via een open trap is de verdieping bereikbaar, ingericht als zaal met eigen bar en toiletgroepen; ideaal voor besloten feesten en gezelschappen.
Buiten bevinden zich meerdere terrassen (met uitbreidingsmogelijkheden) en een fraai aangelegde tuin. Centraal in het pand ligt een ruime, nagenoeg complete professionele keuken met wasstraat. In de naastgelegen schuur zijn zeer ruime koel- en vriescellen aanwezig.
Een virtuele rondleiding van een restaurant dat hier eerder gevestigd was, is beschikbaar klik HIER.
Zitplaatsen
• Restaurant: ca. 180 zitplaatsen, verdeeld over meerdere ruimtes
• Zaal: ca. 40 zitplaatsen
• Terras: ca. 75 zitplaatsen (forse uitbreiding mogelijk)
Locatie
Gelegen aan de Griftdijk te Nijmegen (Oosterhout), een zeer drukke doorgaande weg, op korte afstand van de A15 en A325.
• Huurovereenkomst
Er wordt een nieuwe huurovereenkomst aangegaan op basis van het ROZ-model 2022, inclusief horecabepalingen, voor een huurperiode van 5 + 5 + 5 jaar. Langere huurtermijnen zijn bespreekbaar.
• Personeel
n.v.t
• Verplichtingen
Er zijn geen langlopende verplichtingen ten aanzien van leveranciers, brouwerijen, speelautomatenexploitanten of andere derden.
• Woning
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime bedrijfsgebonden woning, bestaande uit een woonkamer, badkamer, wasruimte en drie slaapkamers.. De woonruimte is gedateerd.
• Openingstijden
Het bedrijf is momenteel gesloten.
• Financiële informatie
• Omzetindicatie: n.v.t. (bedrijf is gesloten, geen cijfers beschikbaar)
• Vraagprijs inventaris: € 65.000,– excl. btw
• Huurprijs onroerend goed: € 7.000,– excl. btw per maand
• Vraagprijs onroerend goed: n.v.t.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Wegrestaurant, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 65.000,-
- Huurprijs p.m. € 7.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 400 m²
- Regio Gelderland
- Ligging Landelijk gebied
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Griftdijk 201, Nijmegen
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
De Professor
bekijk objectDe Professor
Professor Bromstraat 54, Nijmegen
Een unieke kans om een succesvol en veelzijdig studenten-, evenementen- en eetcafé met afhaal- en bezorglocatie, mini-supermarkt en kapsalon over te nemen. Deze onderneming staat bekend om goed eten, gemak en een warme, toegankelijke sfeer.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie € 219.000,-
- Huurprijs € 2.384,- p.m. excl. BTW
Ristorante Pizzeria Romagna
bekijk objectRistorante Pizzeria Romagna
In de Betouwstraat 6, Nijmegen
Ter overname aangeboden: exploitatie van Italiaans restaurant Romagna – een begrip in Nijmegen! Ben jij klaar om een succesvol horecabedrijf voort te zetten op een uitstekende locatie in hartje Nijmegen? Dan is dit je kans! Restaurant Romagna, één van de oudste en meest geliefde horecazaken van de stad, komt beschikbaar voor overname.
Info: Horecamakelaar Remo van Doorn, 06-200 025 30
- Vraagprijs exploitatie € 125.000,-
- Huurprijs € 4.000,- p.m. excl. BTW