Tapperij ’s Lands Welvaren Kwadendamme
A de Koningstraat 5, Kwadendamme
Omschrijving
Tapperij ’s Lands Welvaren
A de Koningstraat 5, 4434 AG te Kwadendamme
Wat een unieke plek is dit! Middenin Kwadendamme staat Tapperij ’s Lands Welwaren. Hier vind je eigenlijk drie verschillende bedrijven in één. Zo is er een café, dat met name in de weekenden open is. Een biljartzaal waar vrijwel dagelijks op hoog niveau gebiljart wordt. En ten slotte is er een feestzaal annex vergaderruimte waar veelvuldig gebruik van wordt gemaakt. Het is hier geen moment saai of anders gezegd: hier is altijd iets te doen!
Centraal gelegen
Thuisbasis 18 teams
Gastheer biljard wedstrijden
Geen verplichtingen t.a.v. medewerkers of brouwerij
Mogelijkheid tot plaatsen feesttent
Ontmoetingsplek inwoners
Geliefde feest locatie carnaval
Tapperij ’s Lands Welwaren heeft een centrale plek in Kwadendamme. Qua locatie ligt het centraal in het dorp, aan het plein Witte Dam. Maar ook sociaal gezien speelt deze tapperij een belangrijke rol. In de weekenden komen veel jongeren (20+) naar het café voor een gezellige avond of een partijtje biljarten met vrienden en bekenden. Verenigingen ontmoeten elkaar hier, en ook ouderen weten de weg te vinden. Zo komen zij minstens een keer per week trainen in de biljartzaal en spelen ze iedere donderdag een wedstrijd. Klapper is misschien wel de carnavalsperiode, die in feite begint op de elfde van elfde. Honderden liefhebbers weten de tapperij dan te vinden, die tijdens carnaval met flink wat feesttenten wordt.
Voor info: De heer Bart. Brinkman
Regiomanager Zeeland
Telefoon | 06 -53960241 | 033-2581330
E-mail | b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Café, (Café) Zalencentrum, Congres-Zalencentrum
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Huurprijs p.m. € 3.641,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 515 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
A de Koningstraat 5, Kwadendamme
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Vliegveldweg 72, Maastricht-Airport
Ter overname het La Place restaurant nabij Vliegveld Maastricht Airport. Met een horecaoppervlak van meer dan 900 m2 een gelegen direct aan de A2 met tienduizenden passanten per dag, betreft het hier een uitstekende locatie voor ondernemers die op zoek zijn naar meer vierkante meters dan gebruikelijk.
Info: Marc Vaassen 0653935074 en Bas van Dijk 0641380946
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 16.250,- p.m. excl. BTW
Pizzeria Di Lago
bekijk objectPizzeria Di Lago
Herenweg 276, Vinkeveen
Te koop: Restaurant “Di Lago”
Instapklare PIZZERIA met 2 terrassen, gelegen op unieke locatie, bereikbaar vanaf de Vinkeveense plassen.
Info: Marije Brinkman, 06-23087677 of m.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 80.000,-
- Huurprijs € 2.936,- p.m. excl. BTW