Tapperij ’s Lands Welvaren Kwadendamme
A de Koningstraat 5, Kwadendamme
Omschrijving
Tapperij ’s Lands Welvaren
A de Koningstraat 5, 4434 AG te Kwadendamme
Wat een unieke plek is dit! Middenin Kwadendamme staat Tapperij ’s Lands Welwaren. Hier vind je eigenlijk drie verschillende bedrijven in één. Zo is er een café, dat met name in de weekenden open is. Een biljartzaal waar vrijwel dagelijks op hoog niveau gebiljart wordt. En ten slotte is er een feestzaal annex vergaderruimte waar veelvuldig gebruik van wordt gemaakt. Het is hier geen moment saai of anders gezegd: hier is altijd iets te doen!
Centraal gelegen
Thuisbasis 18 teams
Gastheer biljard wedstrijden
Geen verplichtingen t.a.v. medewerkers of brouwerij
Mogelijkheid tot plaatsen feesttent
Ontmoetingsplek inwoners
Geliefde feest locatie carnaval
Tapperij ’s Lands Welwaren heeft een centrale plek in Kwadendamme. Qua locatie ligt het centraal in het dorp, aan het plein Witte Dam. Maar ook sociaal gezien speelt deze tapperij een belangrijke rol. In de weekenden komen veel jongeren (20+) naar het café voor een gezellige avond of een partijtje biljarten met vrienden en bekenden. Verenigingen ontmoeten elkaar hier, en ook ouderen weten de weg te vinden. Zo komen zij minstens een keer per week trainen in de biljartzaal en spelen ze iedere donderdag een wedstrijd. Klapper is misschien wel de carnavalsperiode, die in feite begint op de elfde van elfde. Honderden liefhebbers weten de tapperij dan te vinden, die tijdens carnaval met flink wat feesttenten wordt.
Voor info: De heer Bart. Brinkman
Regiomanager Zeeland
Telefoon | 06 -53960241 | 033-2581330
E-mail | b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Café, (Café) Zalencentrum, Congres-Zalencentrum
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Huurprijs p.m. € 3.641,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 515 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
A de Koningstraat 5, Kwadendamme
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Ristorante La Fontana
bekijk objectRistorante La Fontana
Piazza 86, Houten
Dit traditionele (Italiaanse) restaurant bevindt zich op het Piazza van het nieuwe winkelcentrum Castellum, te Houten-Zuid (ca. € 60.000 inwoners). In het winkelcentrum is er keuze uit vele winkels / horeca met een gevarieerd winkel/horeca aanbod zoals Albert Heijn, Hoogvliet, Blokker, Etos, Intertoys, Gall&Gall etc etc. Binnen totaal ca. 80 zitplaatsen, op het terras ca. 50-60 zitplaatsen.
Info: Joey Hehamahua 06-11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 230.000,-
- Huurprijs € 4.000,- p.m. excl. BTW
Casco horeca in voormalig V&D gebouw Dordrecht
bekijk objectCasco horeca in voormalig V&D gebouw Dordrecht
Voorstraat 258, Dordrecht
Klaassen Vastgoedmakelaardij mag namens opdrachtgever op zoek naar één of twee sterke horecaconcepten voor een tweetal casco horecaruimtes in het voormalige V&D-gebouw aan het Scheffersplein in Dordrecht. Het aanbod bestaat uit circa 400 m² en circa 511 m² , samen circa 911 m². Bij de ruimten horen een tweetal terrassen op het horecaplein van ca 120m² per terras.
Meer info of aanvragen eerste informatieblad: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag