Beleggingsobject
Augustinusstraat 94, Geleen
Omschrijving
Te koop onroerend goed van het als cafetaria met woning verhuurde pand Augustinusstraat 94 te Geleen (Gemeente Sittard-Geleen). Dit pand is gelegen in de wijk Krawinkel aan een drukke doorgaande weg. Het pand uit 1955 heeft ooit dienstgedaan als kruidenierswinkel en is later omgevormd naar een cafetaria.
De klandizie komt hoofdzakelijk uit de wijk en van passanten die gebruik maken van de drukke Augustinusstraat. Een belangrijk onderdeel van de omzet komt tevens uit de bezorgservice. Deze huurder heeft dus en vaste bron van inkomsten uit dit pand.
De woning op de eerste en tweede verdieping is niet groot maar ruim genoeg voor de huidige huurder met een woonkamer van ± 20 m2, twee slaapkamers een badkamer met ligbad en een ruime zolder. Achter het pand is een tuin met kunstgras.
Deze cafetaria heeft ± 20 zitplaatsen en een terras.
De huurovereenkomst duurt tot 31 augustus 2028 met een aansluitende optie van vijf jaar.
Info: Marc Vaassen 0653935074 m.vaassen@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs registergoed € 340.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 110 m²
- Regio Limburg
- Ligging In woonwijk
- Bouwjaar 1955
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 20
- Terras Ja
- Woonruimte Ja
Media & foto’s

Omgeving
Augustinusstraat 94, Geleen


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Villa Vredelust
bekijk objectVilla Vredelust
Bredaseweg 546, Tilburg
Villa Vredelust biedt karakter – een locatie die zich perfect leent voor horeca, events en bijzondere gelegenheden.
Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging, neem gerust contact het plannen van een bezichtiging, neem gerust contact op met Margot van den Heuvel, 06 42 22 28 72.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag

Proeflokaal 't Hophuys Sittard
bekijk objectProeflokaal 't Hophuys Sittard
Markt 15, Sittard
Proeflokaal ’t Hophuys, aan de karakteristieke horecamarkt te Sittard, is een speciaal bieren café en uniek in zijn soort. Dit bedrijf kent geen concurrentie in de wijde omgeving en ontvangt dan ook gasten vanuit de Gemeente Sittard-Geleen en ver daarbuiten. Indien je een mooie locatie zoekt aan een uniek plein is dit je kans.
Info: Marc Vaassen 0653935074
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag