Casco commerciële ruimte
Markt 8, Oirschot
Meer informatie
download brochureOmschrijving
Commerciële ruimte
Markt 8
5688 AJ Oirschot
Algemeen
Gelegen aan de bruisende markt in Oirschot, bieden wij namens onze opdrachtgever een riante ruimte te huur aan. Deze voormalige winkelruimte is ideaal voor diverse horecaconcepten.
De centrale ligging, gecombineerd met parkeergelegenheid direct voor de deur, zorgt ervoor dat de locatie uitstekend bereikbaar is. Het gebied wordt gekenmerkt door een diverse mix van winkel- en horecagelegenheden.
Neem snel contact met ons op voor meer informatie en/of een bezichtiging. Deze unieke horecaruimte biedt volop mogelijkheden om jouw horecaconcept te realiseren in het hart van Oirschot.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Chinees-Indisch Restaurant, Pannenkoekenhuis/Creperie, Restaurant-Partycentrum, Luxe Restaurant
- Huurprijs p.j. € 70.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 600 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Markt 8, Oirschot
Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
The Blue Heart Brew
bekijk objectThe Blue Heart Brew
Markt 85, Delft
Ter overname aangeboden: de exploitatie van The Blue Heart Brew, een eigentijdse koffiebar gevestigd in een karakteristiek Rijksmonument op een toplocatie in het centrum van Delft, omringd door horeca, winkels en terrassen.
Neem contact op met Peter Klaassen voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Tel: 06-53 148 902
- Vraagprijs exploitatie € 74.500,-
- Huurprijs € 2.479,-
Restaurant en hotel 't VeerHuys
bekijk objectRestaurant en hotel 't VeerHuys
Veerweg 7 a, Beusichem
't VeerHuys in Beusichem is een historisch horecabedrijf aan de rivier de Lek, gevestigd in een monumentaal herenhuis. Het pand beschikt over een restaurant op de begane grond met circa 140 zitplaatsen, een restaurant op de eerste verdieping met 50 zitplaatsen (diner) en een terras met 120 plaatsen aan het water, evenals vijf luxe hotelkamers verdeeld over de eerste en tweede verdieping.
Meer informatie? Neem contact op met Joey Hehamahua via 06 11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 475.000,-
- Huurprijs € 150.000,- p.j. excl. BTW