Restaurant aan Zeeuwse kust (Discreet)
Discreet , Zeeuwse kust
Omschrijving
RESTAURANT AAN DE ZEEUWSE KUST
Discrete verkoop
Op dit door toeristen zeer gewaardeerde eiland ligt dit prachtige horecabedrijf. Zo dicht bij het strand is de branding altijd hoorbaar. De combinatie van zee en bos zorgt ook in de winter voor een goede bezetting. Hier worden de seizoenen alleen maar langer. Dit deel van Zeeland is enorm populair bij onze Duitse en Belgische gasten en daardoor niet afhankelijk van de zon.
Toeristische omgeving met veel campings en bungalowparken
Pand is in eigendom van de huidige exploitanten Goede apparatuur om de pieken op te vangen
Flink personeelsbestand om over te nemen
Ruim restaurant en keuken
Goede naamsbekendheid
Mooi zonnig terras
Het restaurant heeft een zeer ruim terras wat grotendeels overkapt kan worden met diverse parasols. Het meubilair verkeert in zeer goede staat en oogt gezellig. Binnen is er plaats voor meer dan 100 stoelen en banken. Op het terras is plaats voor 100 personen.
Bellen voor alleen nieuwsgierigheid heeft geen zin. Er zal worden gevraagd naar het tekenen van een geheimhoudingsverklaring. Wij willen u vriendelijk verzoeken geen contact op te nemen met de eigenaar/ondernemers, het personeel, de accountant, leveranciers, brouwerijen en/of derden die in relatie staan tot de eigenaar/ondernemers.
Voor info: De heer Bart. Brinkman
Regiomanager Zeeland
Telefoon | 06 -53960241 | 033-2581330
E-mail | b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 700.000,-
- Huurprijs p.m. € 8.133,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 200 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Discreet , Zeeuwse kust
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Burgemeester Grollemanweg 8, Assen
Klaassen vastgoedmakelaardij mag een casco horecabedrijfsruimte aanbieden. Met trekpleisters als Burger King en Mc Donalds als directe buren bevindt dit object zich in goed gezelschap. Het betreft een casco horecabedrijfsruimte van circa. 150m2. Daarnaast heeft het object de beschikking over een buitenruimte t.b.v. een terras. Gasten kunnen voor de deur parkeren: het object heeft 122 parkeerplaatsen in medegebruik met de Mc Donalds en Burger King.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 4.446,- p.m. excl. BTW
Asian Food Express
bekijk objectAsian Food Express
Theemsweg 7 a, Spijkenisse
Klaassen Horecamakelaardij mag deze strategisch gelegen afhaal- en bezorglocatie in Spijkenisse ter overname aanbieden. Het object is volledig ingericht voor de productie van Aziatische maaltijden. De huidige handelsnaam, Asian Food Express, behoort tevens tot de aanbieding. Gezien de indeling en inventarisonderdelen leent deze locatie zich ook uitstekend voor andere concepten.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 35.000,-
- Huurprijs € 1.382,- p.m. excl. BTW