Uniek bedrijf met terras
Discreet BABR 3011 , Zeeland
Omschrijving
Een prachtige locatie, uitkijkend over de jachthaven. Het dorp wordt zowel in de zomer, als in de winter, druk bezocht door toeristen en de lokale bevolking, die eerlijk proeven van al het lekkers uit de zee op waarde weten te schatten. De jachthaven biedt plaats aan circa 600 ligplaatsen en op loopafstand zijn een bungalowpark, een camping en diverse hotels te bereiken.
Dit unieke bedrijf, biedt plaats aan circa 84 stoelen op circa 125 m2 en een mooi terras met 56 stoelen. Dit alles gecombineerd met een warme, maritieme uitstraling, zorgt voor een zeer renderend bedrijf. Het pand bestaat uit meerdere verdiepingen. Op de begane grond is bij binnenkomst het restaurant gelegen, waarin een kleine verdieping zorgt voor een mooi open plafond en tevens plaats biedt aan extra tafels.
Op straathoogte is ook de keuken gelegen. Een verdieping lager is de toiletgroep, een grote opslagruimte en een ruime tweede “koude” keuken, welke kan worden gebruikt voor catering en voorbereidingen voor de “warme” keuken. De gehele inventaris verkeerd in zeer goede staat. De keuken apparatuur wordt goed onderhouden.
Voor meer informatie over dit unieke bedrijf kunt u contact opnemen met Bart Brinkman
CODE: BABR 2894
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Huurprijs p.m. € 3.315,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 125 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Discreet BABR 3011 , Zeeland
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
DOGMA Hotdogbar
bekijk objectDOGMA Hotdogbar
Voorstraat 17, Utrecht
DOGMA Hotdogbar te Utrecht
Midden in het centrum van Utrecht Het object is goed gelegen aan een drukbezochte straat met vele mooie horeca/eet gelegenheden.
Voor meer info: Joey Hehamahua op 06-11744732
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 27.000,- p.j. excl. BTW
Chocolate Company Haarlem
bekijk objectChocolate Company Haarlem
Kruisstraat 14 A, Haarlem
Op de levendige Kruisstraat, de “Rode loper van Haarlem”, ligt deze zichtbare horecazaak op een ideale hoeklocatie tussen station en binnenstad. De huidige Chocolate Company-vestiging wordt aangeboden ter overname en zal worden omgezet naar een Barista Café binnen het Cavesco formulehuis. Deze hoek locatie, met een hoge passantenstromen biedt dit object een uitstekende basis voor een Barista Café. De omgeving met sterke horeca en retail zorgt voor constante traffic. Een buitenkans voor ondernemers die een toplocatie met veel potentie zoeken.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 195.000,-
- Huurprijs € 66.000,- p.j.