Dorpscafe
Dorpsstraat vo Steenstraat 48, De Bilt
Omschrijving
In het hart van De Bilt staat een prachtig dorpscafé te koop — een écht bruin café zoals je ze nog maar zelden ziet. Authentiek, warm en gezellig, precies zoals een kroeg hoort te zijn. Dit café is in 2023 volledig gerenoveerd, met onder andere een nieuwe vloer en een schitterende nieuwe bar. Alles is sleutelklaar: je kunt er zo beginnen.
Binnen vind je twee dartbanen waar vaste gasten of dartteams zich helemaal kunnen uitleven. Er is geen terras, maar binnen is het sfeervol en knus, met de uitstraling van een ouderwetse bruine kroeg waar iedereen zich meteen thuis voelt. Achter de bar ligt een kleine maar complete keuken, perfect om een lekkere barhap of een eenvoudig gerecht te serveren.
Het café is op dit moment niet meer geopend, dus we zoeken een nieuwe enthousiaste uitbater die er weer leven in blaast. De huur is laag en aantrekkelijk, en er is een prima mogelijkheid voor het plaatsen van speelautomaten. De koopsom kan voor een groot deel worden gefinancierd, en de overnamesom wordt in goed overleg samen bepaald — we denken graag mee met de juiste kandidaat.
De Bilt zelf is een levendige en gezellige plaats, vlakbij Utrecht, met een sterke binding tussen de inwoners. Mensen kennen elkaar nog, groeten elkaar op straat en houden van een goed glas bier en een praatje aan de bar. Een écht dorpscafé past hier perfect.
Dit is een prachtige kans voor iemand die droomt van zijn eigen café, maar niet met een groot startkapitaal zit. Alles is aanwezig, het pand is in topstaat en de sfeer klopt van A tot Z. Zo’n gelegenheid komt niet vaak voorbij.
Wil jij dat dit café weer het kloppend hart van De Bilt wordt? Dan is dit jouw moment.
Neem voor info contact op met Alex Willemse van Klaassen Horecamakelaars via 06-50445472
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Huurprijs p.m. € 1.450,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 150 m²
- Regio Utrecht, Utrechtse Heuvelrug 't Gooi
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Dorpsstraat vo Steenstraat 48, De Bilt


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Griekse Taverna Yamas
bekijk objectGriekse Taverna Yamas
Hessenweg 176, De Bilt
Vanaf 2018 is Yamas gesitueerd aan de Hessenweg 176 in het hartje van het centrum. Yamas staat bekend om de warme en gezellige sferen uit Griekenland te weten realiseren tijdens het eten, en te proeven uit uitgebreide Griekse gerechten, maar ook vis, vlees en vegetarische gerechten.
Info: Joey Hehamahua via 06 11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 98.500,-
- Huurprijs € 33.000,- p.j.

Vastgoed en het bedrijf van Hotel Graaf Bernstorff
bekijk objectVastgoed en het bedrijf van Hotel Graaf Bernstorff
Reeweg 1, Schiermonnikoog
Met gepaste trots mogen wij u een van de meest beeldbepalende bedrijven van het Waddeneiland Schiermonnikoog aanbieden. Het betreft een unieke combinatie van accommodaties (hotelkamers, suites en appartementen) en F&B (bar, restaurant en terras).
Meer info? Bedrijfsadviseur Joey Hehamahua op 06-11 744 732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag