Fjellstova Ørskogfjelle | Unieke kans in Noorwegen
Ålesundsvegen 213, Ørskog
Omschrijving
Te koop aangeboden: Fjellstova Ørskogfjellet in Noorwegen
Het betreft een multifunctioneel horecaobject. Bestaande uit onder andere een café / restaurant / camping / huttenverhuur / tankstation / Tesla superchargers en Nio Batteryswap station
Wij bieden dit object aan namens de opdrachtgever, verdere afhandeling van het traject zal gebeuren middels een Noorse makelaar/jurist.
Café, restaurant en accommodatie mooi gelegen aan Ørskogfjellet in de gemeente Ålesund. De directe omgeving bestaat uit vrijstaande recreatiewoningen en natuurgebieden. De E136/39 loopt vlakbij het pand, een bushalte zit vlakbij. Het object heeft een strategisch goede ligging ten opzichte van zowel het verkeersbeeld als het toerisme in de regio. 47 km naar Ålesund (42 min), 34 km naar Molde, Trollstigen, Geiranger etc.
Het pand is veelzijdig en heeft meerdere bedrijfsdoeleinden. Het administratiegebouw bevat een woning, een vergaderruimte en een grote keuken. Het gebouw heeft wat achterstallig onderhoud en verbeteringen en kosten moeten worden gedragen door de nieuwe eigenaar.
De accommodatie ligt op slechts 5 minuten van het skicentrum Ørskogfjellet met skiliften. Er zijn geweldige wandelroutes in de directe omgeving,
Het is slechts 8 minuten naar Sjøholt, een gezellig dorpscentrum met onder andere een supermarkt, tankstation, café, bank, tandarts, dokter, sportschool etc..
De gemeente Vestnes ligt op ongeveer 15 minuten afstand en biedt een ruime keuze aan winkels en eetgelegenheden.
Het object is boven de bouwmassa uitgebouwd met parkeerplaats voor auto’s en campers, camping, wandel- en speelplek alsmede een oplaadpunt voor Tesla en zelfbedieningstankinstallatie van Tanken
Het pand:
Gnr: 694, Bnr. 23 en 47 in de gemeente Ålesund (1507) Adres:
Ålesundsvegen 2013, 6240 Ørskog Bouwjaar: 1964 (Uitbreiding ca. 1972)
Bereikbaarheid:
Het pand is toegankelijk vanaf een openbare weg (E39/136).
De aandacht wordt gevestigd op het rapport van de National Road Administration over het nieuwe wegtraject over Ørskogfjellet.
Op basis van de studies heeft het Ministerie van Transport in 2019 besloten dat de toekomstige E39 via Ørskogfjellet zal gaan. Plan programma dd 11.12.2020 is bijgevoegd (Bijlage 6) Ontwikkeling/staat:
Kadaster
Adres: Ålesundsvegen 213, 6240 Ørskog Kadaster: Gnr.694, nee. 23 en 47 in de gemeente Ålesund (1507) Kavelgrootte: Ca. 33.011 m² perceel in eigendom
Vierkante meters:
• Totaal Bruto oppervlakte: 1330 m² BVO
• Hoofdgebouw: 895 m² BVO
• Cottages: 300 m² BVO
• Dienstgebouw: 85 m² BVO
• Garage: 50 m² BVO
Bijzonderheden:
•Tesla Superchargers (12 Stuks) (Lopende 10-jarige overeenkomst)
•Tankstation (20 jaars contract)
•NIO batteryswap station
•Parkeerplaats (200 auto,s)
•camping/stacaravan
•Huurcabines (15 stuk)
•Café/restaurant (112 zitplaatsen binnen) (54 zitplaatsen buiten)
•Vergaderruimte ( 80 zitplaatsen)
•Grote parkeerplaats
•Ontwikkelingspotentieel
•Wintersport gebied, langlaufloypes vanaf parkeerplaats / camping. Downhill 5 km.
•Aantrekkelijke buitenruimte
•Dagelijkse verkeersintensiteit : ca. 4.600 auto’s (Aandeel zware voertuigen: 20%)
Vraagprijs vastgoed:
€950.000,– k.k.
De aandelen van de verkoper in de werkmaatschappij maken geen deel uit van de verkoopopdracht aangezien het onroerend goed eigendom is van de verkopers als particulier, maar kunnen ook na nader overleg en een separaat extern traject worden overgenomen.
Vraagprijs exploitatie:
N.o.t.k.
Voor meer info: Pepijn van Lier | 06 40 24 06 98 | p.vanlier@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, (Café) Zalencentrum, Congres-Zalencentrum, Congreshotel
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1330 m²
- Regio Noordzeebadplaatsen
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Ålesundsvegen 213, Ørskog
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Crêpe la Vie
bekijk objectCrêpe la Vie
Kruisstraat 22, Haarlem
Crêpe la Vie is een sfeervolle en succesvolle horecazaak op een A-locatie aan de levendige Kruisstraat in het centrum van Haarlem. Gelegen aan de bekende “Rode Loper van Haarlem” profiteert de locatie van een continue stroom passanten. Het concept staat bekend om huisgemaakte crêpes, koffie en lunchgerechten in een lichte, gastvrije setting. Met circa 70 zitplaatsen binnen, 25 op het terras en een horecabestemming tot en met categorie 3 en een eerdere drank- en horecavergunning bieden interessante uitbreidingsmogelijkheden voor een ondernemer.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 180.000,-
- Huurprijs € 70.000,- p.j. excl. BTW
Toko SamaSama
bekijk objectToko SamaSama
Zijlweg 82 ZW, Haarlem
Toko SamaSama is een Indonesisch restaurant aan de Zijlweg 82 in Haarlem, gelegen op een goed bereikbare hoeklocatie in een levendige wijk. De zaak heeft een warme, laagdrempelige sfeer. Het instapklare pand is geschikt voor verschillende horeca concepten en instapklaar voor een volgende ondernemer met circa 32 zitplaatsen binnen, 22 op het het heerlijke gevelterras.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 149.500,-
- Huurprijs € 25.000,- p.j.