Horecaruimte Centrum Oosterhout
Arendshof 8, Oosterhout
Meer informatie
download brochureOmschrijving
Te Huur aangeboden:
Horecaruimte
Arendshof 8
4901 LH Oosterhout
Algemeen
Gelegen aan de levendige entree van winkelcentrum Arendshof in Oosterhout, biedt dit (horeca)bedrijfspand een unieke kans voor ondernemers. Met een royale indeling, uitstekende staat van onderhoud en een prominente zichtlocatie, is dit object uitermate geschikt voor diverse concepten binnen de horeca, detailhandel of dienstverlening. Voorheen huisvestte deze locatie Lunch & Borrelbar De Spiegel 2.0, een eigentijdse horecagelegenheid. Het bedrijfspand staat als zodanig ook nog ingericht.
Indeling
Via het ruime (binnen)terras komt men in de verkoopruimte. De verkoopruimte is overzichtelijk en heeft ca. 48 zitplaatsen. Aan de achterzijde vindt men de toiletgroen en aan de rechterzijde de bar en doorgang naar de keuken. De keuken heeft een goede routing en is perfect onderhouden. Aan de achterzijde heeft men een separate leveranciersingang. Via de keuken heeft men een opgang naar de eerste verdieping waar men een kantoor, personeelsruimte en koelcel vindt. Tussen de begane grond en de eerst verdieping is een goederenlift aanwezig.
Oppervlakte
Verkoopruimte: Ca. 88 m2
Keuken: Ca. 40 m2
Opslag 1e verdieping: Ca. 40 m2
Locatie
Gelegen nabij de ingang van winkelcentrum Arendshof te Oosterhout.
Installaties
Luchtbehandeling
Airco
Vetvangput
CV
Koel + vriescel
Personeel
N.v.t.
Verplichtingen
Er zijn geen verplichtingen jegens leveranciers
Bestemming
Bestemmingsplan: Centrum 2017
Enkelbestemming: Centrum
Detailhandel, dienstverlening, maatschappelijke voorzieningen en horeca t/m categorie 3 toegestaan volgens het bestemmingsplan.
Kadaster
Kadastrale aanduiding: Oosterhout S 4857 A58
Kadastrale omschrijving: Bedrijvigheid
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Lunchroom, Broodjeszaak
- Vraagprijs exploitatie € 17.500,-
- Huurprijs p.m. € 2.500,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 168 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Arendshof 8, Oosterhout

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Commerciële ruimte centrum Oosterhout
bekijk objectCommerciële ruimte centrum Oosterhout
Arendshof 8, Oosterhout
Nabij de ingang van winkelcentrum Arendshof vindt u Brasserie de Spieghel. In de verkoopruimte heeft men ca. 48 zitplaatsen en op het ruime (binnen)terras ca. 120 zitplaatsen. Het pand is ruim van opzet en kent een uitmuntende staat van onderhoud. De keuken is zeer ruim van opzet. Het object is geschikt voor verschillende concepten.
Info: Bedrijfsadviseur Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs registergoed € 398.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag

Vastgoed en het bedrijf van Hotel Graaf Bernstorff
bekijk objectVastgoed en het bedrijf van Hotel Graaf Bernstorff
Reeweg 1, Schiermonnikoog
Met gepaste trots mogen wij u een van de meest beeldbepalende bedrijven van het Waddeneiland Schiermonnikoog aanbieden. Het betreft een unieke combinatie van accommodaties (hotelkamers, suites en appartementen) en F&B (bar, restaurant en terras).
Meer info? Bedrijfsadviseur Joey Hehamahua op 06-11 744 732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag