Horecaruimte Paleiskwartier
Leonardo da Vinciplein 2, 's-Hertogenbosch
Omschrijving
Te Huur:
Leonardo da Vinciplein 2-4
5223 DR ‘s-Hertogenbosch
Wij bieden namens onze opdrachtgever een representatieve horecaruimte te huur aan, gelegen aan het Centraal Station van ’s-Hertogenbosch, recht tegenover de Rechtbank.
Het betreft een aantrekkelijke hoekunit met een oppervlakte van ongeveer 197 m². Het Paleis Kwartier is een levendig woon- en werkgebied aan de “achterkant” van het Centraal Station, waar je diverse (grote) kantoren, een flink aantal woningen, verschillende horecagelegenheden en scholen aan de Onderwijsboulevard kunt vinden.
Aan de “stationzijde” is er de mogelijkheid om een ruim terras (voorheen ca. 80 zitplaatsen) te creëren. Deze locatie is geschikt voor verschillende horeca-concepten.
Neem bij interesse snel contact op voor meer informatie en/of een bezichtiging.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 89.000,-
- Huurprijs p.j. € 55.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 197 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Leonardo da Vinciplein 2, 's-Hertogenbosch

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Orthenstraat 36, 's-Hertogenbosch
Ter overname aangeboden; Restaurant Bagdad.
Een uniek aanbod! Restaurant Bagdad, bekend om zijn authentieke gerechten is beschikbaar om overgenomen te worden.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie € 105.000,-
- Huurprijs € 2.805,- excl. BTW

Horecaruimte Paleiskwartier
bekijk objectHorecaruimte Paleiskwartier
Leonardo da Vinciplein 6, 's-Hertogenbosch
Representatieve horecaruimte te huur, gelegen aan het Centraal Station van ’s-Hertogenbosch. Het betreft een commerciële ruimte met een oppervlakte van 150m². Het Paleis Kwartier is een levendig woon- en werkgebied aan de “achterkant” van het Centraal Station, waar je diverse (grote) kantoren, een flink aantal woningen, verschillende horecagelegenheden en scholen aan de Onderwijsboulevard kunt vinden.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-109 680 36
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 3.125,- p.m. excl. BTW