Hotel Restaurant Bitter & Zoet
Hospitaallaan 16, Veenhuizen
Omschrijving
Hotel Restaurant Bitter & Zoet
Hospitaallaan 16
9341 AH VEENHUIZEN
Een bijzondere plek in historisch Veenhuizen, midden in het Noorderland (UNESCO Werelderfgoed)
Dit hotel is gelegen op het historische werelderfgoed van UNESCO in het prachtige Veenhuizen, een historische omgeving in de provincie Drenthe. Het pand betreft een rijksmonument. De ligging aan de rand van het erfgoed biedt gasten het beste van
Natuur & Geschiedenis van Veenhuizen. Dit in een rustige natuurlijke omgeving met een schitterend uitzicht op historische bezienswaardigheden.
Wilt u de vogels horen fluiten, frisse lucht inademen, de kinderen de ruimte geven om te rennen en genieten van een prachtige omgeving? Dat kan! Er is voldoende ruimte en frisse lucht in Veenhuizen en de Drentse natuur is wonderschoon.
De mooie ligging van het hotel maakt het een uitstekende keuze voor zowel binnenlandse als internationale reizigers.
Het hotel beschikt over prachtige kamers, meerdere vergaderruimtes voor een inspirerend en gezonde vergadering in een bijzondere omgeving. Vanuit het hotel zijn alle bezienswaardigheden van Veenhuizen op loopafstand bereikbaar.
Hotel Restaurant Bitter en Zoet heeft 15 kamers in de voormalige dienstwoningen en 6 appartementen in het Hospitaalgebouw
(2 x 2 persoons en 4 x 4 persoons) met totaal aan 50 bedden, een uitstekend restaurant met 58 zitplaatsen, 4 vergaderzalen en een sauna. Het restaurant met zijn ambachtelijke keuken en een eigen bakkerij is ingericht op de vroegere binnenplaats van het Hospitaalcomplex. Oud en nieuw zijn op een transparante wijze samengevoegd, waardoor een sfeervolle ruimte is ontstaan.
Op het binnenterrein is het ruim opgezette terras, onder de oude lindebomen.
Bij het hotel is ruim voldoende parkeergelegenheid met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto’s, wat bijdraagt aan het gemak van het verblijf. Daarnaast biedt de ligging volop mogelijkheden voor recreatieve activiteiten, zoals fietsen, wandelen in de prachtige bosrijke omgeving met eindeloze fiets- en wandelpaden in het Fochteloërveen.
Veenhuizen een dorp met 1000 verhalen, een historische plaats met een rijke geschiedenis en een unieke sfeer. Lees alles over Veenhuizen en het Kolonie van Weldadigheid op:
https://www.kolonienvanweldadigheid.nl/nl/kolonien-van-weldadigheid/veenhuizen
Brandalarm installatie wordt jaarlijks gekeurd en er is een nieuw Legionella Beheersplan aanwezig.
Verhuurder is de stichting De Nieuwe Rentmeester.
Verplichtingen:
Personeel, totaal 21, variërend tussen oproepkrachten, parttimers en fulltimers.
Bruikleen apparatuur is aanwezig: Tap installatie & frisdrankkoelingen.
TE KOOP STAAT DE BEDRIJFSEXPLOITATIE
Vraagprijs exploitatie € 450.000,–
Huurprijs vastgoed € 150.000,– per jaar exclusief BTW
Voor meer informatie kunt u zich melden bij een van onze adviseurs.
De heer Anton Zwart De heer Jan Elslo
Telefoon: 06 -109 06 891 Telefoon: 06 – 135 80 117
E-mail: a.zwart@klaassenbv.nl E-mail: j.elslo@klaassenbv.nl
Klaassen Horecamakelaardij, Wiekenweg 56B, 3815 KL AMERSFOORT
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Hotel (-Café-Restaurant), Luxe Hotel
- Vraagprijs exploitatie € 450.000,-
- Huurprijs p.j. € 150.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1176 m²
- Regio Drenthe
- Ligging Landelijk gebied
- Bouwjaar 1893
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen 58
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Hospitaallaan 16, Veenhuizen

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Villa Vredelust
bekijk objectVilla Vredelust
Bredaseweg 546, Tilburg
Villa Vredelust biedt karakter – een locatie die zich perfect leent voor horeca, events en bijzondere gelegenheden.
Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging, neem gerust contact het plannen van een bezichtiging, neem gerust contact op met Margot van den Heuvel, 06 42 22 28 72.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag

Proeflokaal 't Hophuys Sittard
bekijk objectProeflokaal 't Hophuys Sittard
Markt 15, Sittard
Proeflokaal ’t Hophuys, aan de karakteristieke horecamarkt te Sittard, is een speciaal bieren café en uniek in zijn soort. Dit bedrijf kent geen concurrentie in de wijde omgeving en ontvangt dan ook gasten vanuit de Gemeente Sittard-Geleen en ver daarbuiten. Indien je een mooie locatie zoekt aan een uniek plein is dit je kans.
Info: Marc Vaassen 0653935074
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag