Korte Reke 4, Renesse
Omschrijving
Restaurant Heerlijkzo
Korte Reke 4, 4325 AM Renesse
Aan het kerkpleintje aan een van de toegangswegen van Renesse ligt aan Korte Reke 4 dit ruime horecabedrijf met een groot terras. Daar waar de transformatie van feestdorp naar familiedorp bijna niet groter kan zijn. Midden in het dorp staat een mooie kerk met daarom heen het kerkplein met parkeerplekken, winkels en horecabedrijven. Dit deel van Zeeland mag tot de betere toeristische plekken beschouwd worden. Dat de ondernemers van Renesse goed hebben ingespeeld naar de transformatie naar familiedorp blijkt wel uit het betere winkelaanbod en de goede horeca van de laatste jaren. Ook Heerlijkzo heeft hier kansen gezien en gepakt.
Mooi terras op A1 lokatie
Zeer ruime keuken met veel opbergruimte
Overzichtelijke bar
Zeer toeristische omgeving
Steeds langere seizoenen
In de keuken is gekozen voor de juiste merken voor apparatuur
Binnen is een huiselijke sfeer gecreëerd waarin gasten zich snel thuis zullen voelen. Het ruime terras kijkt uit over het kerkplein, daar waar veel toeristen het dorp binnen wandelen. Een zeer ruime parking net buiten het dorp resulteert in een zeer aangenaam familiedorp.
Er is binnen zo’n plaats voor ca. 70 personen in een “ongedwongen” ambiance. Wanneer het weer het toe laat kan er ook buiten gegeten worden op het terras voor het restaurant. Hier zijn momenteel ca. 72 zitplaatsen.
Voor meer informatie neem contact op met Bart Brinkman | 06 53960241| b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, (Café) Zalencentrum
- Vraagprijs exploitatie € 185.000,-
- Huurprijs p.m. € 4.004,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 300 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Korte Reke 4, Renesse
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Leegstaand horeca / winkel Renesse
bekijk objectLeegstaand horeca / winkel Renesse
Hogezoom 187, Renesse
Klaassen Horecamakelaardij mag in Renesse een leegstaand horeca/ winkelpand te huur aanbieden. Het pand ligt in het centrum van het dorp daar waar alle toeristen flaneren en genieten van alles wat hier gebeurt. Door het autoluw maken van het centrum is Renesse enorm gegroeid in aantallen bezoekers.
Info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 28.000,-
- Huurprijs € 3.000,- p.m. excl. BTW
Volledig ingerichte horecaruimte in Nefkens-park
bekijk objectVolledig ingerichte horecaruimte in Nefkens-park
Utrechtseweg 29, Amersfoort
Te huur: Grootschalige, volledig horeca-klare, horecaruimte ca. 487m² met terras, nabij de binnenstad van Amersfoort
Unieke zichtlocatie in een uniek en exclusief gebouw "Nefkens"
Meer info: Alex Willemse a.willemse@klaassenbv.nl of via 033-2581330
- Vraagprijs exploitatie € 100.000,-
- Huurprijs € 135.000,- p.j.