Kustplaats 1, Zeeland
Omschrijving
ZEER GOED LOPENDE CAFETARIA
KUSTPLAATS
Te koop, de NR1 van de snelle hap in deze regio aan de kust. Dit deel van Zeeland mag tot de absolute top toeristische plekken beschouwd worden. Dat de ondernemers goed hebben ingespeeld blijkt wel uit het betere winkelaanbod en de goede horeca van de laatste jaren. Ook dit bedrijf heeft hier kansen gezien en gepakt. Dit bedrijf is een betere cafetaria met TOP apparatuur op een prachtige locatie met terras, midden in het dorp.
Snelle apparatuur van de betere merken
A1 locatie in het dorp met terras
Ruim voldoende bergruimte, al dan niet gekoeld middels koel- en vriescel
Hogere omzetten, dus veel rendement
Nog vrij van verplichtingen
Doordat deze zaak een hogere omzet genereert heeft de ondernemer gekozen voor de betere apparatuur. Hier is werkelijk aan alles gedacht om in te kunnen spelen op snelle omzet. Er is ruim voldoende bergruimte, al dan niet gekoeld middels koel- en vriescel. Een achteringang met garagedeur zorgt voor een gemakkelijke bevoorrading.
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Lunchroom, Broodjeszaak, Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Huurprijs p.m. € 4.874,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 100 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Kustplaats 1, Zeeland
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Campus Amsterdam-Diemen
bekijk objectCampus Amsterdam-Diemen
Dalsteindreef 3066, Diemen
Broodje Ben Diemen
In een dynamische omgeving met studenten, omwonenden, winkels en dagelijkse voorzieningen, wordt de exploitatie van een Broodje Ben vestiging ter overname aangeboden. De locatie maakt deel uit van een bekende landelijke franchiseformule die zich heeft bewezen in het segment verse, snelle en toegankelijke lunchconcepten.
Info: Alex Willemse, via 06-50445472
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 821,- p.m.
Colors World Food
bekijk objectColors World Food
Markt 15 A, Wageningen
Het betreft een internationaal restaurant met een gevarieerd aanbod van wereldse smaken, gelegen op een A1-locatie aan de Markt in Wageningen.
Het restaurant is een vaste waarde in de stad en geniet een sterke naamsbekendheid.
- Vraagprijs exploitatie € 98.500,-
- Huurprijs € 4.160,- p.m. excl. BTW