Restaurant midden in het centrum Goedereede
Markt 3, Goedereede
Omschrijving
Midden in het centrum, op de markt, van het toeristen- en voormalig handelsstadje Goedereede ligt het leuke en sfeervolle “Gasterij ’t Sas”. Dit eetcafé bestaat uit een begane grond gedeelte en een “splitlevel“ verdieping. Het eetcafé heeft 38 zitplaatsen binnen, ca 40 zitplaatsen op het terras en 10 zitplaatsen op de splitlevel verdieping. In 2012 is de keuken gedeeltelijk vernieuwd. Er is een bedrijfsgebonden woning aanwezig met 1 slaapkamers en de mogelijkheid om een 2e slaapkamer te erbij te maken, welke nu als opslagruimte fungeert. Het mooie authentieke pand waarin “Gasterij ’t Sas” gevestigd is, is afkomstig uit de 17e eeuw en heeft een bekende drankhandel in Zuid-Holland als hoofdhuurder. Er hoeft geen personeel overgenomen te worden.
Goedereede heeft een eeuwenoude historische binnenstad met gezellige (winkel)straatjes. Wekelijks op donderdag is er op het marktplein de weekmarkt. Jaarlijks worden er grote evenementen gehouden en gevierd op het marktplein zoals Koningsdag, monumentendag, kunstweek, kleedjesmarkt, sinterklaasviering en de kerstmarkt. Goedereede bestaat ruim 700 jaar wat extra sfeer op de markt brengt.
Goedereede is een trekpleister van formaat. Twee van Nederlands bekendste fietsroutes lopen over het marktplein en er is een mooi wandel- en recreatiegebied van natuurmonumenten genaamd “de Kwade Hoek”.
De huidige exploitanten bieden vanwege privéomstandigheden het bedrijf te koop aan.
Het vastgoed wordt ook te koop aangeboden!!
Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
Peter Klaassen op (06) 53 14 89 02.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs exploitatie € 90.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.690,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 117 m²
- Regio Zeeland, Zuid-Holland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Markt 3, Goedereede
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Den Baas en zijn Madam
bekijk objectDen Baas en zijn Madam
Watersportweg 4, Wolphaartsdijk
De haven van Wolphaartsdijk is de perfecte plek voor een horecagelegenheid, zoals Den Baas en zijn Madam. Omringd door water, biedt het een prachtig uitzicht over het Veerse Meer. Dagelijks passeren hier leden van de watersportvereniging, watersportliefhebbers, toeristen en lokale gasten. Dit restaurant met terras én brouwerij vind je pal op de haven van Wolphaartsdijk. Genieten op het royale terras met prachtig uitzicht.
Voor info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 195.000,-
- Huurprijs € 2.180,- p.m. excl. BTW
Ori Mart Rotterdam
bekijk objectOri Mart Rotterdam
Stadhuisplein 18, Rotterdam
Ori Mart Rotterdam is gevestigd op een prominente locatie aan het Stadhuisplein in het centrum van Rotterdam. Een unieke kans voor de ondernemer die een rendabele zaak met groeipotentie zoekt.
Neem contact op met Peter Klaassen voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Tel: 06-53 148 902
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 13.335,- p.m.