Moana Poké
Stationsplein 8, Leiden
Omschrijving
Nette fastservice locatie ter overname aangeboden op stationsplein Leiden Centraal.
Het betreft een succesvol Pokebowl die al geruime tijd meedraait in Leiden. Wat omzet betreft draait dit concept mee aan de top van afhaal- en bezorgconcepten in Leiden. Desondanks is een kandidaat koper is vrij om zijn eigen concept door te voeren.
Het object is in 2020 opgeleverd en voldoet aan de hedendaagse eisen. Door haar ligging op het stationsplein mag het dagelijks rekenen op een grote hoeveelheid aan passanten.
Overname is vrij van leveranciers- en personeel verplichtingen.
Huurprijs: €2.237,- excl. BTW
Vraagprijs overname GW/inventaris: €95.000,-
Meer info? b.vandijk@klaassenbv.nl / 0641380946
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie € 95.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.237,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 78 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar 2020
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 25
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Stationsplein 8, Leiden
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Snackbar Stevenshof
bekijk objectSnackbar Stevenshof
Stevensbloem 5, Leiden
Klaassen Horecamakelaardij mag de bedrijfsexploitatie (goodwill/inventaris) van Snackbar Stevensbloem in Leiden ter overname aanbieden. De huidige eigenaresse draait deze zaak al ruim 20 jaar. De inventaris is in 2023 grotendeels vernieuwd: er is een nieuwe moderne bakwand (merk: Perfecta Concorde) geplaatst alsmede een nieuwe koelvitrine en motor. De totale investering in 2023 is bijna € 50.000,- geweest.
Meer info: Bas van Dijk via 06 41 38 09 46 / b.vandijk@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 49.000,-
- Huurprijs € 1.684,- p.m. excl. BTW
Broodjeszaak Leidsch Beleg
bekijk objectBroodjeszaak Leidsch Beleg
Turfmarkt 12, Leiden
Klaassen Horecamakelaardij mag één van de populairste broodjeszaken van Leiden ter overname aanbieden. Op een centraal punt in Leiden mag deze locatie dagelijks rekenen op een grote stroom aan passanten. In de toekomst zijn er vanuit de gemeente plannen voor een zogenaamde “groene loper” wat de aantrekkelijkheid van deze locatie als verblijfsgebied ten goede komt. Op dit moment beschikt het object over een drietal terrassen: een gevelterras van circa 6,5m², een eilandterras van ca. 25m² en een terrasboot van ca. 33m².
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / tel. 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 149.000,-
- Huurprijs € 3.039,- p.m. excl. BTW