Agostino
Nobelstraat 21, Brielle
Omschrijving
Midden in het centrum van Brielle zit Pizzeria Agostino. De pizza’s in dit restaurant komen uit de authentieke Italiaanse keuken. Elk gerecht is volgens traditioneel Italiaans recept bereid. Naast Pizza’s is er ook een uitgebreide keuze aan pasta’s, vlees, vis en vegetarische gerechten.
De huidige ondernemers runnen deze zaak al 20 jaar, en de zaak zelf bestaat al 40 jaar onder dezelfde naam. In deze tijd is de zaak uitgegroeid tot een begrip in Brielle. Naast de inwoners van Brielle en omstreken weten ook de toeristen en werknemers vanuit de weide omgeving deze zaak te vinden. De zaak is gelegen aan de overkant van een aanzienlijk hotel.
Aan de levendige Nobelstraat bevindt zich de entree van Pizzeria Agostino. Via een trap omhoog bereikt men de eerste verdieping. Via de bar en garderobe bereikt men het sfeervolle restaurantgedeelte. De keuken is (deels) open en het geheel maakt een uiterst verzorgde indruk.
Parkeren: voldoende (gratis) mogelijkheden in de directe omgeving.
Personeel: deze zaak kan vrij van personele verplichtingen worden overgenomen. Indien gewenst staan de huidige ondernemers over voor een periode van inwerken/overdracht.
Omzetindicatie: opvraagbaar bij de makelaar. De huidige omzet bestaat enkel uit het restaurant. Door het starten met thuisbezorgd zou de omzet verder uitgebouwd kunnen worden. Daarnaast bieden de vele bedrijven in de directe omgeving van Brielle ook kansen.
Openingstijden: 6 dagen per week van 17:00 tot 21:30. Maandag gesloten.
Overige verplichtingen: er zijn een tweetal (lichte) verplichtingen die mee overgaan bij verkoop. Het betreft een afvalcontract van Beelen en een bruikleenovereenkomst van Vrumona. Details zijn opvraagbaar bij de makelaar.
Huurprijs: circa €2.300,- per maand excl. BTW
Huurovereenkomst: de pandeigenaar heeft aangegeven open te staan voor een nieuwe 5+5 huurovereenkomst indien er een geschikte overnamekandidaat wordt gevonden
Vraagprijs exploitatie inventaris en goodwill: €75.000,-
Voor meer info over dit bedrijf kunt u contact opnemen met Peter Klaassen op p.klaassen@klaassenbv.nl of 06 53148902.
Alle verstrekte informatie is geheel vrijblijvend en onder voorbehoud.
Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Bistro, Petit-Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 75.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.300,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 152 m²
- Regio Zeeland, Zuid-Holland, Rotterdam
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Video
Omgeving
Nobelstraat 21, Brielle
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Casco winkel- horecaruimte
bekijk objectCasco winkel- horecaruimte
Utrechtsestraat 45, Amersfoort
Casco Horeca gelegen in het hart van Amersfoort, aan de Utrechtsestraat 45. Het betreft een prachtige winkel- of horecaruimte. Deze locatie wordt omringd door grote publiekstrekkers zoals KPN, Odido, McDonald's, Hema, Siebel, Omoda en vele andere landelijke retailers. Daarnaast ligt het vlakbij de ingang van Winkelcentrum Sint Jorisplein, waar zich nog meer populaire winkels bevinden. Het totale oppervlak is circa 226 m² waarvan circa 180 m² op de begane grond.
Info: Alex Willemse via 06-50445472
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 5.049,- p.m.
Prachtige horecalocatie Oosterhout (Nijmegen)
bekijk objectPrachtige horecalocatie Oosterhout (Nijmegen)
Waaldijk 39, Oosterhout
Landelijk gelegen brasserie, op slechts 10 minuten fietsen vanaf Nijmegen-centrum. Goedlopende exploitatie, al decennia een begrip in de regio. Markante dijklocatie bij recreatiepark, prachtig terras met fantastische vergezichten.
Info: Horecamakelaar R. van Doorn, 06-20002530
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 4.270,- p.m.