Oegstgeesterweg 38, Rijnsburg
Omschrijving
Ter overname: Spare Rib Express Rijnsburg
Is het jouw droom om een eigen bezorgrestaurant te beginnen? En een gezonde bedrijfsexploitatie verder uit te bouwen in een gebied waar volop kansen en mogelijkheden liggen? Dan kan de vestiging van Spare Rib Express Rijnsburg zomaar iets voor jou zijn. Spare Rib Express is marktleider op het gebied van hoogwaardige bezorgmaaltijden. In de foodservicebranche onderscheidt Spare Ribs Express zich door het ambachtelijk bereiden van dagverse vlees- en kipmaaltijden. Door op maat gemaakte marketingcampagnes zorgen ze ervoor dat je snel een groot klantenbestand opbouwt en succesvol kunt ondernemen.
De vestiging draait hier sinds eind 2017 en zodoende is er een stabiel beeld over de inkomsten en resultaten. De vestiging beschikt over een gunstig postcodegebied waar het eenvoudig bezorgen is en waar bovendien volop gebouwd wordt. Gezien de ontwikkelingen zou een tweede vestiging in dit gebied wellicht ook tot de mogelijkheden behoren.
Verplichtingen
– Er is sprake van een gezond personeelsbestand met enkele overeenkomsten voor onbepaalde tijd. Deze zijn opvraagbaar bij de makelaar;
– Er is een verplichting tot franchiseovereenkomst, meer informatie hierover is opvraagbaar bij de makelaar of bij het hoofdkantoor van Spare Rib Express;
– De inventaris is grotendeels in eigendom op een enkele bruikleen- en leaseovereenkomsten na. Deze zijn opvraagbaar bij de makelaar;
Financieel
– De maandelijkse huursom bedraagt €1.462,57 excl. BTW;
– De vraagprijs voor overname van de goodwill/inventaris en franchiseovereenkomst : €150.000,-
Huurovereenkomst
– ROZ model huurovereenkomst 7:290 BW;
– De huidige huurtermijn loopt tot en met 31 oktober 2027;
– Daarna wordt de overeenkomst telkens met vijf jaar verlengd;
Bestemmingsplan
De bestemming is “gemengd 3” ; detailhandel en dienstverlening is uitsluitend toegestaan op de begane grond
Meer info? b.vandijk@klaassenbv.nl / 0641380946
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie € 150.000,-
- Huurprijs p.m. € 1.462,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 106 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Oegstgeesterweg 38, Rijnsburg


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Horecavastgoed met bovenwoning
bekijk objectHorecavastgoed met bovenwoning
Voorstraat 133, Noordwijk
In één van de oudste en mooiste straten van het historische centrum van Noordwijk Binnen mag Klaassen Vastgoedmakelaardij dit unieke horecapand ter overname aanbieden. Het object bestaat uit een horecabedrijfsruimte (± 155m²) op de begane grond en een bovengelegen woning Voorstraat 133a (± 86 m²) welke te bereiken is via de centrale hal na de entree.
Meer info: Bas van Dijk b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs registergoed € 1.170.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie € 200.000,-

Café Restaurant Rodin
bekijk objectCafé Restaurant Rodin
Schilderstraat 20 a, Rotterdam
De bedrijfsexploitatie van Café Restaurant Rodin wordt door Klaassen Horecamakelaars ter overname aangeboden. Het is een zeer bekend restaurant gelegen aan de aanloop straat naar de Witte De Withstraat. Het restaurant is hier al meer dan 13 gevestigd en heeft een goede naam en faam opgebouwd.
Info horecamakelaar Erik Meijer, 0623626307 of e.meijer@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 6.000,- excl. BTW