Omschrijving
Hotel-restaurant te koop (met een buitengewoon resultaat) gelegen in de provincie Gelderland.
Het hotel beschikt o.a. over ca. 30 kamers, een ruim restaurant met terras, grote zaal en PP op eigen terrein. Zowel het vastgoed als de bedrijfsexploitatie van dit object wordt aangeboden door Klaassen Vastgoedmakelaardij.
Voor meer info: joey@klaassenbv.nl of 06 11744732.
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Hotel (-Café-Restaurant), (Café) Zalencentrum, Congres-Zalencentrum, Luxe Hotel, Hotel-Garni
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1719 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Op aanvraag 1, Gelderland
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Goedlopend restaurant in Gelderland
bekijk objectGoedlopend restaurant in Gelderland
Centrale locatie , Gelderland
Namens onze opdrachtgever mogen wij op zoek gaan naar waardige opvolging voor dit restaurant in Gelderland. Het betreft een zeer goed bekend staand restaurant met een zeer grote klantenkring met gasten vanuit heel Nederland. Het bedrijf is gevestigd in hét horeca concentratiegebied van deze middel grote plaats. Wegens leeftijd wordt het bedrijf nu ter overname aangeboden.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
Mooi ontwikkelproject aan centraal station
bekijk objectMooi ontwikkelproject aan centraal station
Spoorstraat 60, Winterswijk
Op de Spoorstraat in Winterswijk mag Klaassen Vastgoedmakelaardij dit object aanbieden. Het betreft een uitstekend ontwikkelproject voor een aannemer/ontwikkelaar op steenworp afstand van het centrale station van Winterswijk.
Interesse gewekt? Neem contact op met Pepijn van Lier op 06 40 240 698 of op p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs registergoed € 599.500,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag