Pizzeria en ijssalon in centrum van Leiden
Korevaarstraat 5, Leiden
Omschrijving
Te koop: Pizzeria & IJssalon in hartje Leiden – Korevaarstraat 5
Vraagprijs: € 75.000,- (goodwill + inventaris)
Huurprijs: € 1.742,- per maand (BTW-vrij)
Oppervlakte: ca. 73 m² (incl. kelder en terras van 12,5 m²)
Huurtermijn: 5 jaar + 5 optiejaren
Omschrijving
Te koop aangeboden: een uitstekend lopende pizzeria & ijssalon, gelegen op een toplocatie in het bruisende centrum van Leiden. Deze succesvolle horecazaak bevindt zich aan de Korevaarstraat, één van de drukste toegangswegen naar de Leidse binnenstad en de Breestraat. Dagelijks passeren hier duizenden mensen, wat zorgt voor een constante toestroom van klanten.
De zaak geniet een uitstekende reputatie dankzij de ambachtelijke pizza’s en het ijs, beide met zorg en liefde bereid. De combinatie van pizzeria en ijssalon maakt dit concept bijzonder sterk: het spreekt klanten aan in elk seizoen en zorgt voor een stabiele omzet het hele jaar door.
Naast de vaste klantenkring uit de buurt en de stad is het bedrijf ook actief op bezorgplatformen zoals Thuisbezorgd, wat zorgt voor een extra inkomstenstroom.
Bedrijfsruimte & inventaris
De totale oppervlakte bedraagt circa 73 m², inclusief een ruime kelder met koel- en vriescellen en een terras van 12,5 m² aan de voorzijde. De inrichting is modern en compleet; de inventaris verkeert in uitstekende staat en is volledig eigendom.
Tot de inventaris behoren onder meer:
Bezorgfietsen en een scooter
Professionele pizza-oven
IJs vitrine en softijsmachine
Koel- en vriescellen
Complete keukenuitrusting
Exploitatie & mogelijkheden
De onderneming is momenteel 7 dagen per week geopend van 16:00 tot 22:00 uur. Er ligt duidelijke groeipotentie in het uitbreiden van de openingstijden (bijvoorbeeld naar de lunch of vroege middag), het versterken van online marketing en het toevoegen van nieuwe producten of dagaanbiedingen.
Het bedrijf wordt zonder personeels- of leveranciersverplichtingen overgedragen, wat een soepele overname mogelijk maakt.
Reden verkoop
De huidige eigenaar draagt het bedrijf over vanwege gezondheidsredenen. De zaak verkeert in uitstekende staat en blijft volledig operationeel met een stabiele omzet.
Locatie
De Korevaarstraat is één van de belangrijkste aanlooproutes naar de Leidse binnenstad. De nabijgelegen parkeergarage Garenmarkt met circa 400 parkeerplaatsen zorgt voor extra passanten en bezoekers. De locatie is uitstekend bereikbaar per auto, fiets, te voet én met het openbaar vervoer.
Bijzonderheden
Volledig ingerichte zaak, direct exploiteerbaar
Sterke formule: pizza & ijs, rendabel in alle seizoenen
Grote klantenstroom door centrale ligging
Vrij van verplichtingen – direct instap klaar
Uitstekende groeikansen
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Lunchroom, Broodjeszaak, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop), Ijssalon
- Vraagprijs exploitatie € 75.000,-
- Huurprijs p.m. € 1.742,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 73 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Korevaarstraat 5, Leiden
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Recent verbouwd restaurant met ca 88m² terras
bekijk objectRecent verbouwd restaurant met ca 88m² terras
Havenplein 2, Leiden
Klaassen Horecamakelaardij mag de inventaris en huurdersbelang aanbieden van Yuki Sushi aan het Havenplein 2 in Leiden. Het restaurant is recentelijk fraai en grondig gerenoveerd. De handelsnaam behoort nadrukkelijk niet tot de aanbieding.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 99.000,-
- Huurprijs € 3.370,- p.m. excl. BTW
Broodjeszaak Leidsch Beleg
bekijk objectBroodjeszaak Leidsch Beleg
Turfmarkt 12, Leiden
Klaassen Horecamakelaardij mag één van de populairste broodjeszaken van Leiden ter overname aanbieden. Op een centraal punt in Leiden mag deze locatie dagelijks rekenen op een grote stroom aan passanten. In de toekomst zijn er vanuit de gemeente plannen voor een zogenaamde “groene loper” wat de aantrekkelijkheid van deze locatie als verblijfsgebied ten goede komt. Op dit moment beschikt het object over een drietal terrassen: een gevelterras van circa 6,5m², een eilandterras van ca. 25m² en een terrasboot van ca. 33m².
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / tel. 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 149.000,-
- Huurprijs € 3.039,- p.m. excl. BTW