Visspeciaalzaak Het Sardientje
Prijssestraat 46, Culemborg
Omschrijving
Visspeciaalzaak Het Sardientje
Prijssestraat 46
4101 CS Culemborg
Ter overname aangeboden: Visspeciaalzaak Het Sardientje te Culemborg.
Op een goed bereikbare locatie, aan de Prijssestraat 46 te Culemborg is Het Sardientje gelegen. Het betreft een frisse visspeciaalzaak met een goede naamsbekendheid.
Het bedrijf richt zich thans op het verkopen van verse vis, gebakken vis en tevens op bezorging.
De bedrijfsruimte heeft een totale metrage van ca. 56 m2 waarvan 28 m2 directe winkelruimte is. Achter de winkelruimte vindt men de keuken met daarachter spoelkeuken, personeelstoilet en opslagruimte. Tevens is er een kleine binnenplaats.
Middels interne opgang is de bedrijfsgebonden woning bereikbaar welke is voorzien van woonkamer, keuken, badkamer en 1 slaapkamer.
Een mooie kans om een van de weinig visspeciaalzaken in de omgeving over te nemen.
Info: Bedrijfsadviseur Rody Teulings, 06-247 386 20 of r.teulings@klaassenbv.nl
Code ROTE 7073
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie € 39.500,-
- Huurprijs p.m. € 825,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 56 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Prijssestraat 46, Culemborg
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
La Plaisanterie
bekijk objectLa Plaisanterie
Haven Noordzijde 9, Brouwershaven
Royaal restaurant en tuin. Binnen biedt het restaurant momenteel plaats aan 58 gasten. Dit kan worden uitgebreid tot ongeveer 64 gasten. In de ruimte onderscheid je drie delen; voor, midden en achter. Het mooie historische pand met witte gevel trekt de aandacht aan de haven. Dat geldt ook voor het gezellige terras. Er is een klein terras direct aan de gevel waar plaats is voor 8 gasten. Het terras aan de overzijde van de straat, direct aan haven, biedt plaats aan 34 gasten. Op de eerste verdieping is een prettig, ruim appartement.
Info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs registergoed € 1,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie € 375.000,-
LIKE Sushi Bar
bekijk objectLIKE Sushi Bar
Kreukelmarkt 8, Goes
Dit is een sushibar met een gouden randje. Gelegen in het centrum van Goes, met een grote groep trouwe klanten, eigen en unieke recepturen en een efficiënt ingerichte organisatie die staat als een huis. Wie hier instapt, neemt een horecazaak over met naam, uitstraling en bewezen succes. Een sterk concept dat aantoonbaar winstgevend is én zo is ingericht dat het eenvoudig schaalbaar is naar meerdere vestigingen.
Info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 98.000,-
- Huurprijs € 1.400,- p.m. excl. BTW