Regio , Breda - Tilburg
Omschrijving
Ter overname aangeboden:
Discreet: Restaurant/Eetcafé & Zaal
Regio Breda – Tilburg
Code: ADJA 2327
Algemeen
Centraal gelegen in een dorp in de regio tussen Breda en Tilburg ligt dit gezellige restaurant/eetcafé met zaal. U kunt hier terecht voor een kopje koffie, een lekkere lunch, een goed diner of een gezellig feest. Het object heeft een groot terras waar het heerlijke vertoeven is in de zomer en waar de kinderen zich uitermate goed kunnen vermaken. In de zaal worden feesten georganiseerd, maar kunt u ook terecht voor bijvoorbeeld een koffietafel of een buffetdiner.
Zitplaatsen
Verkoopruimte: ca. 100 zitplaatsen
Zaal: ca. 100 zitplaatsen + 50 zitplaatsen buiten
Terras: ca. 120 zitplaatsen
Oppervlakte
Verkoopruimte: ca. 175 m2
Zaal: ca. 145 m2
Terras: ca. 800 m2
Locatie
Het object ligt aan een doorgaande weg in een gezellig dorp met veel natuurgebied. Ook bevinden er zich een aantal campings in de directe omgeving.
Installaties
Krachtstroom
Koel- en vriescel
Afzuiginstallatie
Luchtventilatie
Bezinkingsput
Personeel
Er is personeel ter overname. (overzicht aanwezig)
Verplichtingen
Geen ( barkoelingen en bier technisch gedeelte in bruikleen)
Woning
Er is een grote bedrijfsgebonden woning aanwezig, deze is enkel intern te bereiken.
Nadere informatie: Horecamakelaar Ad Janse, 06-109 680 36 of a.janse@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Pannenkoekenhuis/Creperie, Restaurant-Partycentrum, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Huurprijs p.m. € 3.685,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1120 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Regio , Breda - Tilburg
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Kaatje's Bakery Café
bekijk objectKaatje's Bakery Café
Plein 75, Bergen
Kaatje’s Bakery Café is een verzorgde en goedlopende bakery- en lunchformule op een centrale locatie in het hart van Bergen (NH). De onderneming profiteert van een stabiele stroom vaste gasten, dagjesmensen en toeristen die het centrum van Bergen bezoeken. De zaak staat bekend om haar verse producten, goede koffie en toegankelijke sfeer.
Info: Horecamakelaar G. Mey, 06-51382467 of G.mey@klaassenbv.nl.
- Vraagprijs exploitatie € 199.500,-
- Huurprijs € 16.500,- excl. BTW
Il Siciliano
bekijk objectIl Siciliano
Voorstraat 30, Spijkenisse
Klaassen Horecamakelaardij mag de bedrijfsexploitatie van Il Siciliano in Spijkenisse ter overname aanbieden. De horecabedrijfsruimte kent een oppervlakte van ca. 140 m² en heeft de beschikking over een riant en zonnig gevelterras. De huidige eigenaren hebben de afgelopen jaren een ijzersterke reputatie opgebouwd in Spijkenisse en omgeving. Na vele jaren succesvolle exploitatie is het tijd om het stokje over te dragen aan een enthousiaste opvolger.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 3.595,- p.m. excl. BTW