Restaurant HARBOUR VILLAGE
Dokpolderweg 12, Arnemuiden
Omschrijving
HARBOUR VILLAGE
Dokpolderweg 12, Arnemuiden
Op een prachtige locatie uitkijkend over het Veerse Meer ligt het mooiste wat Zeeland te bieden heeft. Harbour Village heeft nergens anders naar hoeven kijken dan naar het mooiste. Van servies, glaswerk, potten en pannen, interieur en inventaris, werkelijk alles is er aan gedaan om kwaliteit te realiseren. Klaassen Horecamakelaardij is op zoek naar een topper in horeca die zijn/haar strepen in de branche al heeft verdient. Alle inventaris is splintertje nieuw, met alleen de beste merken zowel in de keuken als in het hele pand. Wie durft deze uitdaging aan te gaan bij een zaak die zonder ooit geopend te zijn geweest, de lat zo hoog legt. Ben jij diegene die dit schitterende bedrijf tot leven wekt?
Reageer alleen als je ambitieus bent en zowel een tosti als een kreeftje kan bereiden, en er alles aan wil doen om het je gasten naar de zin te maken…. Aan de ambiance gaat het niet liggen, die is top!!!!
En omdat het gebied nog in ontwikkeling is, er komen 400 vakantiewoningen bij, zijn de potenties van dit bedrijf enorm!
Schitterende locatie aan het Veerse Meer
Terras aan het water met eigen ligplaatsen
Alleen de allerbeste merken voor inventaris en aankleding
Goede bereikbaarheid op 20 minuten rijden van Goes en Middelburg
Airco en lucht ververs installaties
Aparte personeelsruimte met eigen keukentje.
Mogelijkheid om receptie functie met fitnessruimte en zwembad te vervullen voor verhuur
Als werkruimte kan je het niet mooier vinden. De half open keuken geeft een binding met het restaurant en de ruime bar kijkt uit over zowel het restaurant als het terras en het water.
Voor info: De heer Bart Brinkman
Regiomanager Zeeland
Telefoon | 06 -53960241 | 033-2581330
E-mail | b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 200 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Dokpolderweg 12, Arnemuiden
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Strategisch gelegen productielocatie
bekijk objectStrategisch gelegen productielocatie
Nieuwpoortkade 11, Amsterdam
Ter overname: uitstekend gelegen bedrijfsruimte op een kleinschalig bedrijventerrein, centraal tussen Bos en Lommer en de Staatsliedenbuurt, pal ten westen van Amsterdam Centrum en nabij de Haarlemmerweg. Direct aan de achterzijde van het pand bevindt zich het Westelijk Marktkanaal, derhalve is de ruimte zeer geschikt voor ondernemers die gebruik maken van vervoer over het water van Amsterdam!
Meer info: Bas van Dijk via 06 41 38 09 46 / b.vandijk@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 35.000,-
- Huurprijs € 1.933,- p.m. excl. BTW
Pannenkoekenhuis 'T Sprookjeshof te Appeltern
bekijk objectPannenkoekenhuis 'T Sprookjeshof te Appeltern
Maasdijk 12, Appeltern
Ter overname: Goed bekendstaand pannenkoekenrestaurant in toeristisch Appeltern, met ijssalon en terras aan de dijk.
Meer info? Neem contact op met Pepijn van Lier via 06 40 240 698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 127.500,-
- Huurprijs € 2.605,- p.m. excl. BTW