Restaurant met terras aan de Werf
Lange Viestraat 1, Utrecht
Omschrijving
Deze traditionele pizzeria is al jaren een welbekend begrip in Utrecht (sinds 1979) en is gelegen in het hartje centrum van Utrecht, op de hoek van de Lange Viestraat en Oude gracht aan de Werf. Hartje winkel/horecagebied met bekende zaken zoals de Bijenkorf, Intersport, McDonalds, het Rembrand Theater, Blokker, Intertoys etc etc.
La Fontana dankt zijn naam aan de prachtige fonteinen die vrijwel ieder dorp en stad heeft in Italië. Deze fonteinen zijn in Italië traditioneel een plek van samenzijn en genieten, het is de ontmoetingsplaats van de gemeenschap.
Het prachtige terras direct aan de Oude Gracht aan de Werf beschikt momenteel over ca. 70 zitplaatsen (ook bereikbaar via trap vanaf de Oude Gracht), binnen beschikt het restaurant over ca. 120 zitplaatsen (na verbouwing mogelijk tot 160 zitplaatsen).
Bij binnenkomst (aan de Lange Viestraat tussen McDonalds en ING) betreedt men het restaurant met een trap naar de kelder. Links van de entree bevindt zich de gescheiden dames- en herentoilet. Achterin het restaurant bevindt zich de bar.
Bestemming
Bestemmingsplan ‘Binnenstad’ is van toepassing. Het exploiteren van een restaurant functie met terras is toegestaan op deze locatie.
Voor meer informatie inzake de bestemming wordt verwezen naar ruimtelijkeplannen.nl
Parkeren
Parkeren in de nabij gelegen parkeergarages (La Vie, Paardenveld en Vredenburg) en parkeerhavens in de directe omgeving (tegen betaling). De garages liggen op 5 minuten afstand van La Fontana.
Bereikbaarheid
Goed bereikbaar met de bussen van het GVU en het streekvervoer (Halte Neude).
Oplevering
In overleg met opdrachtgever
Terras
Aan de Oude Gracht aan de Werf met ca. 70 zitplaatsen. Na verbreding van het terras zijn meer zitplaatsen mogelijk.
Personeel
Er is geen sprake van overname personeel.
Bijzonderheden
– Toplocatie hartje centrum Utrecht
– Ca. 20 jaar restaurant functie
– Traditionele pizzeria met houtoven
– Stabiele omzet met veel potentie
Recent is de elektra vernieuwd, het plafond geluids- en brandwerend gemaakt en is de keuken opnieuw betegeld (investering ca € 80.000,–).
Vraagprijs bedrijfsexploitatie
De vraagprijs van de bedrijfsexploitatie (bedrijfsinventaris, goodwill, handelsnaam etc etc) bedraagt
€ 325.000,-
Huurprijs
€ 38.000 per jaar, exclusief BTW.
Huurovereenkomst conform 7:290 BW Winkelruimte en overige bedrijfsruimten aangevuld met standaard horecabepalingen.
Betaling
Per maand vooruit.
Waarborgsom
3 maanden plus BTW.
Servicekosten
N.v.t.
Voor meer informatie neem contact op met Joey Hehamahua, 0611744732 of joey@klaassenbv.nl.
Alle verstrekte informatie is geheel vrijblijvend en onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Café, Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Cafetaria, Restaria, Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 325.000,-
- Huurprijs p.j. € 38.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 250 m²
- Regio Utrecht, Utrecht (stad), Utrechtse Heuvelrug 't Gooi
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 120
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Lange Viestraat 1, Utrecht


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Iconische snackbar in Utrecht
bekijk objectIconische snackbar in Utrecht
Discreet
We mogen deze toplocatie in Utrecht ter overname met gepaste trots aanbieden
Gelegen op een bekend horecaplein omringd door vele andere horecagelegenheden. Eventuele stukken en cijfers op aanvraag beschikbaar, na ondertekening van een NDA
Meer info via: Pepijn van Lier op 0640240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 2.500,- p.m. excl. BTW

Broodje Mario is legendarisch
bekijk objectBroodje Mario is legendarisch
Oudegracht 130 132, Utrecht
Broodje Mario is legendarisch. Broodje Mario is een begrip in het hart van Utrecht, gevestigd op een levendige locatie aan de Oudegracht. Deze beroemde broodjeszaak ligt midden in het historische centrum van de stad, op steenworp afstand van iconische plekken zoals de Domtoren en het Stadhuis.
Info? Joey Hehamahua 06 11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag