Rijnstraat 70, Katwijk
Omschrijving
ALGEMEEN
Ca. 95 m² courante horecawinkelruimte (inclusief ca. 40 m² opslagruimte), welke momenteel in gebruik is als snackbar. Op de verdieping is een net afgewerkt verhuurd appartement van ca. 50 m² met ruim dakterras van ca. 30 m² gesitueerd. Het is eventueel mogelijk om deze onzelfstandige bovenwoning te huren in combinatie met het horecagedeelte. Deze bovenwoning is enkel toegankelijk via de winkelruimte. Het gaat hier tevens om de overname van de horecaexploitatie (snackbar). In de directe omgeving zijn onder andere Supermarkt Coop, Wibra, Sunday’s en De Roskam gevestigd. Bouwjaar: omstreeks 1925.
OPPERVLAKTE/INDELING Het onroerend goed heeft in totaal een oppervlakte van ca. 145 m² en is als volgt ingedeeld: Begane grond: ca. 55 m² horecaruimte; Begane grond: ca. 40 m² additionele ruimte (opslag); Verdieping: ca. 55 m² woonruimte. Frontbreedte: ca. 5 m.
PARKEERMOGELIJKHEDEN Vrij parkeren (zonering) op openbaar terrein in de directe omgeving.
OPLEVERINGSNIVEAU Het onroerend goed wordt opgeleverd in de huidige staat.
HUURPRIJS € 1.950,00 per maand (horecaruimte); € 2.950,00 per maand (horecaruimte en bovenwoning). De bovenwoning is op dit moment verhuurd middels een tijdelijke huurovereenkomst. Foto’s van de bovenwoning zijn opvraagbaar bij de makelaar.
Het object is ook te koop, de vraagprijs hiervoor bedraagt €595.000,- k.k.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie € 75.000,-
- Huurprijs p.m. € 1.950,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 95 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 1925
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Rijnstraat 70, Katwijk
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Restaurant in Katwijk aan Zee met ZEER lage huur
bekijk objectRestaurant in Katwijk aan Zee met ZEER lage huur
Zwaaikom 6, Katwijk
Ter overname: Restaurant in Katwijk aan Zee met ZEER lage huur
Aan de Zwaaikom in Katwijk aan Zee mag Klaassen Horecamakelaardij Arun Thai ter overname aanbieden. Het betreft een volledig ingericht restaurant met professionele keuken in het toeristische centrum van Katwijk aan Zee. Tijdens warme zomeravonden heeft het restaurant de beschikking over een aanzienlijk terras waar het goed toeven is.
Neem dan contact op voor een bezichtiging of de projectinformatie via b.vandijk@klaassenbv.nl of telefonisch via 06 41 38 09 46.
- Vraagprijs exploitatie € 95.000,-
- Huurprijs € 896,- excl. BTW
EETCAFE ANDERS
bekijk objectEETCAFE ANDERS
Hogezoom 183 183 A, Renesse
In welk seizoen je ook komt, in Renesse is het altijd druk. Het is om die reden ook een perfecte locatie om te ondernemen. Lokale inwoners kiezen graag een plaatsje binnen of op het opvallende terras en daarnaast zijn er natuurlijk de vele dagjesmensen en verblijfstoeristen. Volop klandizie dus, zéker als je inzet op kwaliteit en service. Bij Eetcafé Anders komen met name koppels en gezinnen graag.
Voor info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 450.000,-
- Huurprijs € 9.530,- p.m. excl. BTW