Toplocatie met een pand vol kansen
Slimstraat 12, Udenhout
Omschrijving
Udenhout: Mooie centraal gelegen pand met vele mogelijkheden.
Slimstraat 12 5071EK Udenhout
Te koop en te huur: veelzijdig vastgoed in dorpskern Udenhout.
Dit pand heeft een gemengde bestemming, waardoor het geschikt is voor horeca, detailhandel, kantoor, wonen en meer. Momenteel is het in gebruik als goedlopend sushi-restaurant met afhaal en bezorging (Sushi & More) inclusief bovenwoning. Het pand kan vrij van huurder worden opgeleverd.
Algemeen:
Udenhout is een uniek dorp gelegen onder de rook van Tilburg. In een mooie groene omgeving
Er lopen diverse fiets- en wandelroutes door het dorp. Dit object ligt midden in het centrum van het dorp tegenover de imposante kerk.
Object:
Nu in gebruik als restaurant met zaal, keuken, opslagruimten, voor en achterterras.
De exploitatie van het restaurant is eventueel ook ter overname.
Via de inpandige opgang komt men op de bovenverdieping. Hier zijn een woonkamer, kantoorruimte, badkamer en drie slaapkamers.
Oppervlakte:
– Perceel 721m²
– Kadaster Udenhout F 5632
– Benedenverdieping 245m²
– Bovenverdieping 132m²
– Zolders 38m²
Het pand heeft een frontbreedte van 11.00 meter met daarin een entree en een zij-entree. Het perceel is ongeveer 60 met diep.
Deze locatie leent zich voor meerdere bestemmingen o.a. horeca, winkel, praktijkruimte, maatschappelijk of wonen.
Bereikbaarheid:
Het object is gelegen midden in het dorp maar goed bereikbaar vanaf de N65.
Vrij van verplichtingen t.a.v. leveranciers en personeel.
Koopprijs € 600.000,- k.k.
Aanvangshuur € 39.000,- exclusief BTW met een verplichting om het pand binnen 3 jaar te kopen.
Voor meer informatie Klaassen vastgoed makelaardij Margot van den Heuvel, 06 42 22 28 72 of m.vandenheuvel@klaassenbv.nl.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, Ijssalon, Chinees-Indisch Restaurant
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Huurprijs p.m. € 3.250,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 245 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging In woonwijk, Wijkwinkelcentrum
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 70
- Terras Nee
- Woonruimte Ja
Media & foto’s
Omgeving
Slimstraat 12, Udenhout
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Friethuis la Petite
bekijk objectFriethuis la Petite
Warmoesstraat 3, Haarlem
Friethuis La Petite is een gevestigd horecabedrijf op een uitstekende locatie in het centrum van Haarlem. De zaak profiteert van een constante stroom aan passanten en trekt zowel vaste gasten als bezoekers van de stad. De onderneming heeft een sterke herkenbaarheid en staat bekend om haar ambachtelijke en kwalitatieve uitstraling. Het bedrijf kent een sfeervolle, toegankelijke setting en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een vertrouwd adres.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 250.000,-
- Huurprijs € 30.000,-
Broodmand
bekijk objectBroodmand
Kleine Houtstraat 66, Haarlem
Broodmand is een gevestigd horecabedrijf op een prominente hoeklocatie in het centrum van Haarlem. De combinatie van lunchroom en afhaal functie zorgt voor een constante stroom aan gasten gedurende de dag. De onderneming heeft een sterke herkenbaarheid in de omgeving en bedient een breed publiek van zowel vaste bezoekers als passanten. De zaak kent een warme, toegankelijke uitstraling en is al jarenlang een vertrouwd adres in de stad. De overname betreft de goodwill.
Info: Bedrijfsadviseur Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 59.500,-
- Huurprijs € 34.200,- excl. BTW