Snackbar Meetro bij metrostation Poortugaal
Hofhoek 43, Poortugaal
Omschrijving
SITUERING
Namens onze opdrachtgever mag Klaassen vastgoedmakelaardij u cafetaria M eet Ro in Poortugaal aanbieden.
M eet Ro” is gunstig gelegen aan Hofhoek 43, op een steenworp afstand van metro- en busstation Poortugaal. Dit biedt de mogelijkheid voor reizigers die gebruikmaken van het openbaar vervoer om een snelle hap of koffie te halen. Er ook ruim voldoende paarkeerplaatsen aanwezig.
PROFILERING
Cafetaria”M eet Ro” beslaat circa 64 m2 met een eenvoudige indeling: tafels en stoelen aan de linkerkant bij binnenkomst, een open keuken en toonbank aan de rechterkant, en een aangrenzende opslagruimte. Het vrijstaande pand kenmerkt zich door grote ramen, wat een uitnodigende uitstraling geeft voor voorbijgangers om wat te eten en drinken.
OPPERVLAKTE
Totale oppervlakte : ca. 131 m2
CAPACITEIT
Bedrijfsruimte: ca. 20 zitplaatsen
Buiten: ca. 10 zitplaatsen
DOSSIERNUMMER
23.102
Wilt u meer informatie?
Neem dan contact op met bedrijfsadviseur
Peter Klaassen via p.klaassen@klaassenbv.nl of 06 53 14 89 02.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café, Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs registergoed € 249.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 113 m²
- Regio Zuid-Holland, Rotterdam
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 2010
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 20
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Video
Omgeving
Hofhoek 43, Poortugaal


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Restaurant T-Rex BBQ & Smokehouse
bekijk objectRestaurant T-Rex BBQ & Smokehouse
Dorpsstraat 94, Putten
Gelegen aan het begin van het bruisende centrum van Putten. En reeds 25 jaar een begrip in de regio. Elk jaar vallen de ondernemers weer goed in de prijzen, zowel in eigen land als op internationaal niveau. Het restaurant beschikt over 120 zitplaatsen, met een gezellig terras aan de gevel.
Meer info? Pepijn van Lier | 0640240698 | p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 5.000,- p.m. excl. BTW

Cafetaria in toeristische plaats nabij Amsterdam
bekijk objectCafetaria in toeristische plaats nabij Amsterdam
Discreet 1, Noord Holland
In een drukbezochte toeristische plaats, vlak onder de rook van Amsterdam, wordt een goedlopende cafetaria aangeboden. Al jarenlang een vertrouwd adres met uitstekende naamsbekendheid, een loyale klantenkring en een toplocatie langs de route naar het centrum.
Meer informatie: Horecamakelaar Jamie Kleijne via 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl.
- Vraagprijs exploitatie € 145.000,-
- Huurprijs € 45.000,- excl. BTW