Snackbar Meetro bij metrostation Poortugaal
Hofhoek 43, Poortugaal
Omschrijving
SITUERING
Namens onze opdrachtgever mag Klaassen vastgoedmakelaardij u cafetaria M eet Ro in Poortugaal aanbieden.
M eet Ro” is gunstig gelegen aan Hofhoek 43, op een steenworp afstand van metro- en busstation Poortugaal. Dit biedt de mogelijkheid voor reizigers die gebruikmaken van het openbaar vervoer om een snelle hap of koffie te halen. Er ook ruim voldoende paarkeerplaatsen aanwezig.
PROFILERING
Cafetaria”M eet Ro” beslaat circa 64 m2 met een eenvoudige indeling: tafels en stoelen aan de linkerkant bij binnenkomst, een open keuken en toonbank aan de rechterkant, en een aangrenzende opslagruimte. Het vrijstaande pand kenmerkt zich door grote ramen, wat een uitnodigende uitstraling geeft voor voorbijgangers om wat te eten en drinken.
OPPERVLAKTE
Totale oppervlakte : ca. 131 m2
CAPACITEIT
Bedrijfsruimte: ca. 20 zitplaatsen
Buiten: ca. 10 zitplaatsen
VRAAGPRIJS
Vastgoed + exploitatie
Splitsing later aan te brengen
€ 249.000,–
DOSSIERNUMMER
23.102
Wilt u meer informatie?
Neem dan contact op met bedrijfsadviseur
Peter Klaassen via p.klaassen@klaassenbv.nl of 06 53 14 89 02.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café, Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs registergoed € 249.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 113 m²
- Regio Zuid-Holland, Rotterdam
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 2010
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 20
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Video
Omgeving
Hofhoek 43, Poortugaal
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
EETCAFE ANDERS
bekijk objectEETCAFE ANDERS
Hogezoom 183 183 A, Renesse
In welk seizoen je ook komt, in Renesse is het altijd druk. Het is om die reden ook een perfecte locatie om te ondernemen. Lokale inwoners kiezen graag een plaatsje binnen of op het opvallende terras en daarnaast zijn er natuurlijk de vele dagjesmensen en verblijfstoeristen. Volop klandizie dus, zéker als je inzet op kwaliteit en service. Bij Eetcafé Anders komen met name koppels en gezinnen graag.
Voor info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 450.000,-
- Huurprijs € 9.530,- p.m. excl. BTW
Karakteristieke horecabedrijfsruimte (cat. 3)
bekijk objectKarakteristieke horecabedrijfsruimte (cat. 3)
Hogewoerd 19, Leiden
Het horecabedrijf is gelegen op een karakteristieke locatie in het centrum van Leiden. Met vele publiekstrekkers in de directe omgeving mag deze locatie dagelijks op een grote stroom passanten rekenen. Het horecabedrijf is recentelijk hoogwaardig verbouwd waarbij kosten noch moeite zijn gespaard.
Info: horecamakelaar Bas van Dijk , 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 69.000,-
- Huurprijs € 2.309,- p.m. excl. BTW