Grand Café NS-Station
Stationsplein 29, Maastricht
Omschrijving
Te huur: Monumentale horecabedrijfsruimte van ca. 575 m2
Station Maastricht is het centrale spoorwegstation van Maastricht, gelegen aan de oostkant van de Maas, in de centrumbuurt Wyck. De stad heeft twee andere spoorwegstations: station Maastricht Randwyck en station Maastricht Noord. Vanuit Maastricht is er een verbinding in noordelijke richting naar onder meer Roermond, Eindhoven, Utrecht, Amsterdam en Alkmaar. In zuidelijke richting is er een verbinding met Maastricht Randwyck. In oostelijke richting is er een verbinding naar Heerlen en Kerkrade.
Ook de voormalige visitatiehal van het station is in volle glorie hersteld en geschikt gemaakt voor gebruik als horecaruimte. Voor deze ruimte zoekt NS Stations een horecaspecialist die van de ruimte een vernieuwende, kwalitatief hoogwaardig horecalocatie zal maken.
Het is een horecaruimte met monumentale sfeer, op de verdieping een entresol en een zonnig terras.
De oorspronkelijke balustrade en originele decoraties zijn hersteld, er is geschilderd en nieuw glas aangebracht, de glas in loodramen zijn hersteld, toiletgroepen zijn gerealiseerd en er is een nieuwe toegang vanaf het stationsplein gecreëerd. Zie ook brochure voor een gedetailleerde beschrijving en de indeling van de ruimte.
Gezocht
NS Stations is op zoek naar een ondernemer die een horecavoorziening voor een breed publiek voor ogen heeft. Een plek waar reizigers, passanten maar zeker ook de bezoekers en inwoners van Maastricht graag verblijven om te wachten, ontmoeten, vergaderen, lunchen en dineren. Een plek waar gastvrijheid centraal staat. Het horecaconcept biedt tenminste een koffie-, lunch- en avondassortiment. Kortom, we zoeken een spraakmakend concept waar een breed publiek zich tot aangetrokken voelt gedurende de hele dag en avond.
Vergunning
Voor deze locatie is een vergunning afgegeven voor horeca categorie 3. De terrasvergunning wordt door exploitant aangevraagd. Gemeente Maastricht heef bevestigd positief op een aanvraag te zullen beslissen.
Huurder(s)
NS Stations zoekt een huurder voor een Grand Café in de gerenoveerde ruimte op station Maastricht.
De renovatie van station Maastricht is afgerond en de monumentale details van het station zijn weer in ere hersteld. Ook de voormalige visitatiehal van het station is in volle glorie hersteld en geschikt gemaakt voor gebruik als horecaruimte. Voor deze ruimte zoekt NS Stations een horecaspecialist die van de ruimte een vernieuwende, kwalitatief hoogwaardig horecalocatie zal maken.
Aan de hand van een bedrijfsplan en omzetprognoses zal NS een op maat gemaakt huurvoorstel bieden. In de brochure van NS verwijzen wij naar de huurvoorwaarden. Is er iets niet duidelijk? Bel dan met Joey Hehamahua van Klaassen Horecamakelaardij.
Namens de NS Stations mogen wij u deze prachtige horecaruimte te huur aanbieden. Wacht niet langer en grijp deze unieke kans om uw droomhorecazaak te starten of uit te breiden. De ligging bij het station van Breda en de ruime opzet maken deze horecabedrijfsruimte een uitstekende keuze.
Neem vandaag nog contact op met Joey Hehamahua van Klaassen Horecamakelaardij om meer informatie te ontvangen en uw bezichtiging te plannen. Telefoonnummer: 0611744732. Mail: joey@klaassenbv.nl
Of neem contact op met Marc Vaassen om een bezichtiging in te plannen. Telefoonnummer: 06-53 935 074. Mail: m.vaassen@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Café, Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, (Café) Zalencentrum, Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop), Ijssalon, Pannenkoekenhuis/Creperie, Congres-Zalencentrum, Luxe Restaurant
- Huurprijs p.j. € 1,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 575 m²
- Regio Limburg
- Ligging Overig
- Bouwjaar 1915
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Stationsplein 29, Maastricht
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Cafetaria De Heegerhoek
bekijk objectCafetaria De Heegerhoek
Harinxmastrjitte 20, Heeg
Aan het begin van het gezellige dorpscentrum van het palingdorp Heeg in Friesland vind je cafetaria De Heegerhoek. Je ontkomt er niet aan. De onderneming zit in een prachtig goed onderhouden gelegen hoekpand met een ruime bovenwoning, die eigen opgang heeft. Zowel het registergoed als de exploitatie wordt te koop aangeboden.
Meer informatie: T 06-13580117 of mail naar j.elslo@klaassenbv.nl
- Vraagprijs registergoed € 650.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie € 120.000,-
Café Het Kolensteegje
bekijk objectCafé Het Kolensteegje
Maandereind 12 C, Ede
Nette instapklare kroeg nabij het uitgaanscentrum van Ede, per direct beschikbaar tegenover gunstige voorwaarden.
Meer info: Pepijn van Lier op 0640240698 of via p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 29.500,-
- Huurprijs € 1.200,- p.m. excl. BTW