Vibes and Bites inclusief woning
Kapelstraat-Zuid 5, Veldhoven
Omschrijving
Namens onze opdrachtgever bieden wij Vibes and Bites ter overname aan. Een mooi instapklaar tapasrestaurant met zeer sfeervolle binnentuin én inclusief bovenwoning.
Na een mooie periode kiest de huidige eigenaar voor een nieuwe uitdaging. Het restaurant komt beschikbaar als going concern; een ingericht restaurant en keuken, inventaris en volledig instapklaar.
Het pand beschikt daarnaast over een ruim bovenwoning, wat het voor veel ondernemers een aantrekkelijke combinatie maakt.
Ligging
Vibes & Bites ligt aan de Kapelstraat-Zuid in Veldhoven, centraal gelegen en goed te bereiken. Veldhoven is op het eerste gezicht een gewone Brabantse gemeente, maar wie er beter naar kijkt ziet een heel ander beeld. Met zo’n 45.000 inwoners en ASML als wereldspeler in de achtertuin is de gemeente een magneet voor internationaal en koopkrachtig publiek. Voeg daar de directe nabijheid van Eindhoven aan toe, en je hebt een verzorgingsgebied waar veel horecaondernemers alleen maar van kunnen dromen.
Het bedrijfsconcept
Het concept is helder: onbeperkt tapas. Gasten kiezen zelf uit meer dan 60 gerechten van klassieke Mediterrane hapjes tot Aziatische en Zuid-Amerikaanse smaken.
In korte tijd heeft Vibes & Bites een vaste klantenkring opgebouwd. De recensies zijn goed en het restaurant heeft zich bewezen als een geliefde plek voor zowel een doordeweekse avond uit als een groter gezelschap. De formule werkt en ligt klaar voor een nieuwe eigenaar om direct mee verder te gaan.
Aan dit object is een drankafnameverplichting verbonden bij InBev.
De indeling
Het pand heeft een fijne indeling met een goed ingerichte zaal en een volledig uitgeruste keuken. Maar de echte blikvanger is het terras aan de achterkant: ruim, rustig en afgeschermd van de straat. Op een mooie dag is dit dé plek waar iedereen wil zitten.
Die combinatie van een gezellige binnen zaal en een groot besloten terras maakt het restaurant ook zeer geschikt voor feesten en partijen; een markt waar nog volop ruimte ligt.
In totaal zijn er binnen 90 zitplaatsen aanwezig. Op het terras aan de voorzijde zijn 14 zitplaatsen aanwezig. Terras aan de achterzijde circa 75 zitplaatsen. Er is ruimte om zowel binnen als buiten uit te breiden in het aantal zitplaatsen.
Bovenwoning
Boven is een gemeubileerd appartement aanwezig en een opslagruimte. Het appartement bestaat uit twee slaapkamers, woonkamer met keuken, badkamer en washok.
De huurprijs van het appartement bedraagt € 526.19 per maand.
Metrage/capaciteit
De bedrijfsruimte omvat 180m2.
Bijzonderheden / USP’s
– Bewezen concept met vaste
– Groot sfeervol, groen terras aan de achterkant
– Wonen én werken op één adres
Kortom: Vibes & Bites is een draaiende horecazaak op een goede locatie, met een sterk concept, een mooi terras en een bovenwoning erbij klaar voor een nieuwe eigenaar om direct op door te pakken.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 99.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.385,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 180 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 1933
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 90
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Kapelstraat-Zuid 5, Veldhoven
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Startklare Cafetaria
bekijk objectStartklare Cafetaria
St.Severusstraat 16, Boxtel
Direct draaien, direct omzet: unieke kans voor cafetaria met afhaal & bezorging Zoekt u een moderne, hoogwaardig afgewerkte horecalocatie waar u vanaf dag één omzet maakt? Namens onze opdrachtgever bieden wij deze volledig ingerichte cafetaria aan aan de St. Severusstraat 16 in Boxtel. Geen tijdverlies, geen kostbare verbouwingen: u neemt de sleutel in ontvangst en start direct met verkopen op locatie, aan de afhaalbalie én via bezorging.
Info: Rody Teulings, 06-247 386 20 of r.teulings@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 49.500,-
- Huurprijs € 2.100,- p.m. excl. BTW
Restaurant Het Terras
bekijk objectRestaurant Het Terras
Dijkstraat 7 A, Wijk bij Duurstede
Waanzinnig mooi gelegen: Restaurant Het Terras op de Wijkse Walmuur en heeft een prachtig uitzicht op de Wijkse stadshaven en de kruising van de Lek en de Rijn. Het ligt aan het fraaie stadscentrum en hierdoor de perfecte locatie om even tot rust te komen na een bezoek aan dit historische stadje.
Meer info: Joey Hehamahua 0611744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 125.000,-
- Huurprijs € 32.000,- p.j. excl. BTW