Eibergseweg 13, Haarlo
Omschrijving
Hotel Café Restaurant Prinsen is een familiebedrijf opgericht in 1864 en sindsdien gesitueerd op de huidige locatie centraal gelegen midden in de gemeente Berkelland. De onderneming is bekend
omdat het sinds 1968 de thuisbasis van Biljartvereniging Ellenkamp is. Sinds 2014 is Hotel Café Restaurant Prinsen bij koninklijke Beschikking Hofleverancier.
Het is heerlijk vertoeven in het hotel, restaurant, gezellige café met biljarttafels op het grote terras en in de speeltuin en midgetgolfbaan. In de moderne zalenaccommodatie kan men terecht voor feesten partijen of zakelijke vergaderingen en cursussen. De ruime parkeerplaats op eigen terrein is bovendien zeer geschikt voor auto of motorrally’s of andere evenementen.
De doelgroep betreft een combinatie van de particuliere markt, zakelijke markt en toeristische markt uit de weide regio. Hotel Café Restaurant Prinsen is de thuisbasis van veel verenigingen, politieke partijen, standsorganisaties, voor clubavonden, (leden)vergaderingen , beurzen, uitvoeringen, koffietafels na crematie/begrafenis en nog veel meer activiteiten in de gemeenschap.
Bestemming
De bestemming is ‘Enkelbestemming Horeca’. Voor meer info ruimtelijkeplannen.nl.
Bereikbaarheid
De bereikbaarheid per auto, openbaarvervoer en te voet/ fiets is goed.
Parkeren
Op eigen terrein meer dan voldoende parkeerplaatsen aanwezig.
Ligging
In het centrum van Haarlo.
Bouwkundige aspecten
-Staat van onderhoud = goed
-Opgetrokken uit steen en hout
-De kozijnen zijn van hout met dubbele beglazing
Technische installaties
Cv ketel door middel van centrale verwarming
Warmwatervoorziening door middel van ketel en boiler
Alarm- brandinstallatie aanwezig
Voldoende groepen en (kracht)stroom
Oppervlakte
De totale oppervlakte bedraagt ca. 1600 m² binnenruimte
Oplevering
In overleg met opdrachtgever. Per direct mogelijk.
Vraagprijs
De prijs van het object bedraagt
€ 1.350.000,00 k.k.
Vraagprijs bedrijfsexploitatie
De vraagprijs bedraagt € 150.000,–
Meer info: Neem contact op met Joey Hehamahua via 0611744732 of joey@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Café-Restaurant, Café, Eetcafé, Hotel (-Café-Restaurant), (Café) Zalencentrum, Ijssalon, Restaurant-Partycentrum, Congres-Zalencentrum, Congreshotel, Hotel-Garni
- Vraagprijs exploitatie € 150.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1593 m²
- Regio Drenthe, Flevoland, Friesland, Gelderland, Groningen, Limburg, Noord-Brabant, Noord-Holland, Overijssel, Utrecht, Zeeland, Zuid-Holland, Hollands-Utrechtsemeren, IJsselmeerkust, Utrechtse Heuvelrug 't Gooi, Veluwe en Veluwerand
- Ligging Landelijk gebied
- Bouwjaar 1864
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen 400
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Eibergseweg 13, Haarlo
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Commerciële ruimte Toplocatie Nijmegen
bekijk objectCommerciële ruimte Toplocatie Nijmegen
Koningstraat 29, Nijmegen
Op een absolute A1-locatie, midden in het bruisende centrum van Nijmegen, mogen wij u deze charmante commerciële ruimte aan de Koningstraat 29 te huur aanbieden. Hoewel het pand momenteel in gebruik is als bonbonwinkel met koffie-uitgifte, leent de veelzijdige uitstraling zich bij uitstek voor diverse andere commerciële concepten.
Info: Bedrijfsadviseur Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 1.950,- p.m. excl. BTW
Horecaruimte incl. woning
bekijk objectHorecaruimte incl. woning
Oude Markt 8, Venlo
Bent u op zoek naar dé plek waar sfeer, historie en commerciële kansen samenkomen? Namens onze opdrachtgever bieden wij u deze representatieve horecaruimte aan, gelegen op een van de meest levendige locaties in het hart van Venlo.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag