Casco commerciële ruimte
Goede locatie , Veldhoven
Omschrijving
Te Huur aangeboden:
Commerciële ruimte
Ca. 400 m2
Goede locatie Veldhoven
Algemeen
Te huur aangeboden ca. 400 m2 commerciële ruimte op een uitstekende locatie te Veldhoven-Dorp. Op dit moment is de ruimte in verhuurde staat, echter zal deze per 01 september 2022 beschikbaar komen voor de verhuur. Het betreft een commerciële ruimte gelegen op de begane grond. In de omgeving zijn diverse horecabedrijven gelegen, parkeren is mogelijk op grote (gratis) parkeerplaatsen in de directe omgeving. In goed overleg met de pandeigenaar kan er onderzocht worden of het horeca op deze locatie mogelijk is. Opleveringsniveau in overleg.
Oppervlakte
Ca. 400 m2
Locatie
Centrale locatie in Veldhoven-Dorp.
Bestemming
Conform het bestemmingsplan is detailhandel, dienstverlening & kantoren toegestaan. Eigenaar is reeds begonnen met de voorbereidingen van de vergunningsaanvraag t.b.v. horeca.
Huurovereenkomst
Huurprijs
De basis huurprijs bedraagt € 150,00 per m2 / per jaar.
Indexering
Jaarlijkse indexering voor het eerst één jaar na huuringangsdatum op basis van de Consumenten Prijs index reeks “alle huishoudens” samengesteld door het Centraal Bureau voor Statistiek CBS
Servicekosten
Eventuele servicekosten betrekking hebbend op het gebruik van het gehuurde zullen aan huurder in rekening worden gebracht.
Opleverdatum
Vanaf september 2022
Huurperiode
De huurperiode bedraagt 5 + 5 jaar.
Overeenkomst
Volgens het model van de Raad voor Onroerende Zaken ROZ model augustus 2012, huurovereenkomst winkelruimte en andere bedrijfsruimten conform artikel 7:290 BW met de bijbehorende algemene bepalingen en nodige aanvullingen.
Zekerheidstelling
Tot zekerheid van nakoming van de verplichtingen uit deze overeenkomst dient een bankgarantie gesteld te worden conform het ROZ-model ter grootte van een betalingsverplichting van 3 maanden (inclusief servicekosten en BTW).
Nadere informatie:
Bedrijfsadviseur Ad Janse, 06-109 680 36 of a.janse@klaassenbv.nl
of
Bedrijfsadviseur Rody Teulings, 06-247 386 20 of r.teulings@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, Pannenkoekenhuis/Creperie, Luxe Restaurant
- Huurprijs m²/jaar € 150,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 400 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Goede locatie , Veldhoven
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Discreet top restaurant op top locatie
bekijk objectDiscreet top restaurant op top locatie
Maaskade 109 B 23059, Rotterdam
Discreet top restaurant op top locatie in duurzaam nieuw bedrijfspand ter overname.
Het restaurant heeft binnen ca 300 zitplaatsen, compleet nieuwe en stijlvolle inrichting met alle moderne technieken. De inrichting is voor vele concepten geschikt: thema restaurant, specialiteiten restaurant, all-you-can eat etc. Omzet ca € 1.3 mln met goed rendement en groeiende.
Voor info bedrijfsadviseur Erik Meijer tel 0623626307 of e.meijer@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 16.500,- p.m. excl. BTW
Beleggingsobject op prominente locatie
bekijk objectBeleggingsobject op prominente locatie
Markt 3, Delft
Klaassen Vastgoedmakelaardij mag een beleggingsobject aan de Markt 1 en Markt 3 in Delft aanbieden. Het betreft een object in verhuurde staat op een buitengewoon prominente locatie in Delft. Verkoper voert op dit moment diverse onderhoudswerkzaamheden uit waardoor dit object in goede staat kan worden overgedragen.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs registergoed € 545.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag