Happy Food Lounge Pijnacker
Ackershof 80, Pijnacker
Omschrijving
Ter over name Happy Food Lounge in Pijnacker.
Locatie: Pijnacker is een plaats in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. Het dorp ligt centraal tussen Rotterdam, Den Haag, Delft en Zoetermeer. Ook het buurtschap Vlieland hoor nog bij Pijnacker. Het dorp ontwikkelt zich in rap tempo met grote nieuwebouw wijken. Momenteel heeft Pijnacker ca 55.000 inwoners.
Het bedrijf is gevestigd in een hoekpand aan de toegangsweg naar winkelcentrum Ackershof waar meer dan 100 winkels gevestigd zijn. In het winkelcentrum is een ruime keuze aan food, horeca en mode met zowel landelijk ketens als veel lokale winkeliers. Het winkelcentrum en ook Happy Food Lounge Pijnacker is goed te bereiken met zowel auto als openbaar vervoer (randstadrail).
Happy Food Lounge wordt al jarenlang door dezelfde ondernemer gerund. De bedrijfsruimte is ca 80 m2 en bevindt zich volledig op de begane grond. Voor de deur is een terras met ca 16 zitplaatsen. In het restaurant zelf zijn ca 30 zitplaatsen, met zicht op de open keuken.
Het restaurant is volledig ingericht en heeft een moderne warme uitstraling. Alle apparatuur is eigendom van verkoper en verkeert in goede staat. Het bedrijf is werkelijk sleutelkaar. De huidige ondernemer hanteert een uitgebreide menukaart en runt het bedrijf zowel als klein restaurant als een afhaal- en bezorgconcept.
Financiële informatie: De omzetindicatie ca € 200.000,- per jaar. Er zijn nog volop groeimogelijkheden aanwezig. Het bedrijf exploiteert vergunning vrij (zonder verkoop van alcohol). Overname van personeel is niet aan de orde. De huur van het bedrijfspand is ca € 2100,- per maand (geen BTW). De vraagprijs voor overname van de exploitatie, huurrechten, volledige inventaris e.d. is € 69.000,-
Is uw interesse gewekt? Neemt u dan even contact op met Klaassen Horecamakelaardij B.V. bedrijfsadviseur Erik Meijer telefoon 0623626307 of e.meijer@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Lunchroom, Broodjeszaak, Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop), Ijssalon
- Vraagprijs exploitatie € 69.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.100,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 80 m²
- Regio Zuid-Holland, Den Haag, Rotterdam
- Ligging In woonwijk, Wijkwinkelcentrum, Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 30
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Ackershof 80, Pijnacker


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Elly's Grand Café
bekijk objectElly's Grand Café
Ackershof 88, Pijnacker
In groeikern Pijnacker (inmiddels 5.000 inwoners) gevestigd Elly's Grand Café ter overname.
Het grandcafé is onderdeel van het grote winkelcentrum met een gevarieerd aanbod van ketens en lokale ondernemers. Vorige jaar volledige nieuw ingericht en al een prima omzet. Omzet potentie voor de juiste ondernemer € 250/300.000,- Lage huur en lage vraagprijs
- Vraagprijs exploitatie € 69.000,-
- Huurprijs € 1.800,- p.m. excl. BTW

Hooked on Fish and Chips
bekijk objectHooked on Fish and Chips
Mol 1, Zierikzee
Hooked on Fish and Chips. Kibbeling is één van de populairste visproducten in Nederland. Niet alleen Nederlanders zijn er dol op. Ook Duitse, Belgische en Franse toeristen vinden kibbeling - of een andere vorm van Fish and Chips - een heerlijke snackmaaltijd. Op de eerste verdieping vind je een volledig gemeubileerd appartement. Dit wordt momenteel gebruikt als kantoor. Het appartement heeft een woonkamer, slaapkamer, douche, toilet en keuken. Er is nog een tweede verdieping en een kelder.
Info: Bart Brinkman 06 -53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs registergoed € 480.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie € 220.000,-