Korte Prelaatweg 2, Westkapelle
Omschrijving
PACHT HORECA CAMPING
Korte Prelaatweg 2, 4361 JM Westkapelle GEEN OVERNAME VOOR INVENTARIS
EEN VEELZIJDIG VAKANTIEPARK AAN DE ZEEUWSE KUST
Op een van de grotere campings aan de Zeeuwse kust is aan de rand van het park in een centrumgebouw de horeca gelegen. De overige faciliteiten van het gebouw zijn de receptie, binnenzwembad, indoor speeltuin en kinderbioscoop. De horeca neemt hierin een prominente plaats in doordat al deze faciliteiten samen komen op een overdekt plein in het gebouw. Aan dit plein is niet alleen de ingang naar de horeca maar zijn ook de uitgiften van de snackbar gelegen.
Prachtige camping 5 minuten van het strand
Circa 750 kampeer eenheden
Nieuwe horeca uit 2017 met alle voorzieningen aanwezig.
Mooi terras aan de zonzijde
Goeie ruime keuken met de benodigde apparatuur
Veel opslagruimte, ook gekoeld
Enige horeca op het park
Pacht voorstel bij de juiste kandidaat.
De eigenaren van de camping zouden graag zien dat de horeca ondersteunend is aan hun kampeerbedrijf. Daardoor is er gekozen voor een constructie waarbij de nieuwe horeca uitbater geen investeringen hoeft te doen omdat alles in eigendom blijft van de camping. Er wordt wel een borg gevraagd om te voorkomen dat een horeca uitbater zich niet aan de afspraken houdt. De financiële instap zal minimaal zijn.
Er is binnen zo’n plaats voor ca. 100 zitplaatsen op 244 m2. Wanneer het weer het toe laat kan er ook buiten gegeten worden op het terras van 80 m2. Hier zijn momenteel ca. 60 zitplaatsen. De “binnenplaats” voor de cafetaria is circa 23,5 m2 groot waarop gezellig tafeltjes en stoelen staan.
http://vakantieparkdeboomgaard.nl
Voor info: De heer Bart. Brinkman
Regiomanager Zeeland
Telefoon | 06 -53960241 | 033-2581330
E-mail | b.brinkman@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verhuurd
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Huurprijs p.m. € 1.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 244 m²
- Regio Zeeland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Korte Prelaatweg 2, Westkapelle
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Grand Café De Kei
bekijk objectGrand Café De Kei
Tuinstraat 16, Veenendaal
Gelegen in het centrum van Veenendaal, aan een groot horecaplein.
Het bedrijf beschikt over een groot terras (76 zitplaatsen aan de voorzijde) en 64 zitplaatsen binnen. Er wordt al jaren een goede omzet neergezet met een mooi resultaat.
Meer info: B. Verheijen op 06-83514150 of b.verheijen@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 325.000,-
- Huurprijs € 5.803,- p.m. excl. BTW
Snackbar Stevenshof
bekijk objectSnackbar Stevenshof
Stevensbloem 5, Leiden
Klaassen Horecamakelaardij mag de bedrijfsexploitatie (goodwill/inventaris) van Snackbar Stevensbloem in Leiden ter overname aanbieden. De huidige eigenaresse draait deze zaak al ruim 20 jaar. De inventaris is in 2023 grotendeels vernieuwd: er is een nieuwe moderne bakwand (merk: Perfecta Concorde) geplaatst alsmede een nieuwe koelvitrine en motor. De totale investering in 2023 is bijna € 50.000,- geweest.
Meer info: Bas van Dijk via 06 41 38 09 46 / b.vandijk@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 59.000,-
- Huurprijs € 1.684,- p.m. excl. BTW