Unieke horecakans aan het water
Wijkse Bol 4, Wijk en Aalburg
Omschrijving
Opvolger gezocht voor Happetap!
Ben jij de ondernemer die Happetap in Wijk en Aalburg naar een volgende fase wil brengen?
Na jarenlang met veel zorg en passie te hebben gebouwd aan Happetap, gaat de huidige eigenaar binnenkort met pensioen. Daarmee ontstaat een mooie kans voor een nieuwe ondernemer.
Happetap is een prachtige locatie aan het water, met een vaste klantenkring, goede naam en een omzetindicatie van circa € 1 miljoen.
Unieke locatie aan het water:
De ligging aan het water is een grote meerwaarde. Bij het gehuurde behoort een steiger waar regelmatig boten aanmeren. Daarnaast ligt er direct naast de zaak een speeltuin, wat de locatie aantrekkelijk maakt voor gezinnen.
De serre met automatisch te openen dak biedt extra zitruimte en kan het hele jaar door worden gebruikt.
Bewezen concept, volop mogelijkheden:
Happetap is momenteel een cafetaria met restaurantgedeelte. De nieuwe eigenaar kan het bestaande concept voortzetten of kiezen voor een eigen invulling. De locatie leent zich bijvoorbeeld voor een steakhouse, pannenkoekenhuis of vernieuwd restaurantconcept.
De zaak is netjes, modern en goed onderhouden en beschikt over goed onderhouden apparatuur. Hierdoor kan de nieuwe eigenaar direct aan de slag.
Financieringsmogelijkheden:
Er zijn mogelijkheden voor gedeeltelijke financiering van de overname, waarbij een eigen inbreng wordt verwacht. De exacte voorwaarden kunnen in een persoonlijk gesprek worden besproken.
Een mooie kans voor een ondernemer die een bestaande horecazaak wil overnemen én ruimte ziet om verder te groeien.
Ben jij geïnteresseerd in Happetap? Neem dan contact met ons op voor meer informatie over de onderneming, overname en financieringsmogelijkheden.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 228 m²
- Regio Gelderland, Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 2020
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen 110
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Wijkse Bol 4, Wijk en Aalburg
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Lunchroom en sandwichbar Iconic
bekijk objectLunchroom en sandwichbar Iconic
Bomstraat 40, Noordwijk
Klaassen Horecamakelaardij mag aan de levendige Bomstraat in Noordwijk een instapklare lunchroom/sandwichbar ter overname aanbieden. De Bomstraat profiteert van het beste van twee werelden; je zit hier midden in de authentieke rust en gezelligheid van de dorpskern, terwijl het bruisende strand en de boulevard van Noordwijk aan Zee op slechts enkele minuten fietsen liggen. Meerdere concepten mogelijk.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 79.000,-
- Huurprijs € 1.550,- p.m. excl. BTW
Poké&ZO Spijkenisse
bekijk objectPoké&ZO Spijkenisse
Nieuwstraat 209, Spijkenisse
Klaasen Horecamakelaardij mag een sleuteklare horecalocatie op een toplocatie in Spijkenisse ter overname aanbieden. Door de hoge passantenstroom aan de voorzijde en de mogelijkheid tot bezorging vanuit de achterzijde leent dit object zich uitstekend voor afhaal- en bezorgconcepten.
Meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
- Vraagprijs exploitatie € 95.000,-
- Huurprijs € 1.330,- p.m. excl. BTW