Omschrijving
Ristorante de Markt te Dinxperlo
Gloednieuw ( Italiaans ) restaurant met ijs uitgifte gelegen aan de markt in het grensplaatsje Dinxperlo met een mooi terras ervoor.
Door dubbele werkzaamheden aangeboden. Het bedrijf is gelegen aan de markt van dit gezellige plaatsje dat na de bouwvak van 2023 totaal vernieuwd wordt. Op onderstaande website is te zien wat de plannen zijn.
https://centrumdinxperlo,nl/definitief-ontwerp/
Het bedrijf is in 2020 totaal nieuw ingericht en moest toen de deuren sluiten door corona. In deze periode is er wel bezorgd en is er op eigen kracht en website een klantenbestand opgebouwd van ca. 2000 adressen.
Het restaurant gedeelte is ca 70m2 ( met half open keuken erachter ) en geeft plaats aan 40 gasten. Voor het bedrijf een terras met 56 zitplaatsen welke na de aanpak van het marktplein uitgebreid kan worden. De openingstijden zijn: zomers van dinsdag t/m zondag vanaf 11 uur en in de winter van woensdag t/m zondag vanaf 16 uur.
Er is 1 vast personeelslid en 6 nul- uren contracten. Bruikleen Grolsch en 2 leasecontracten over te nemen.
Voor info: horecamakelaar Willem Stroet, 06-20415497 of w.stroet@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Luxe Restaurant
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 135 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Markt 1, Dinxperlo
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Crêpe la Vie
bekijk objectCrêpe la Vie
Kruisstraat 22, Haarlem
Crêpe la Vie is een sfeervolle en succesvolle horecazaak op een A-locatie aan de levendige Kruisstraat in het centrum van Haarlem. Gelegen aan de bekende “Rode Loper van Haarlem” profiteert de locatie van een continue stroom passanten. Het concept staat bekend om huisgemaakte crêpes, koffie en lunchgerechten in een lichte, gastvrije setting. Met circa 70 zitplaatsen binnen, 25 op het terras en een horecabestemming tot en met categorie 3 en een eerdere drank- en horecavergunning bieden interessante uitbreidingsmogelijkheden voor een ondernemer.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 180.000,-
- Huurprijs € 70.000,- p.j. excl. BTW
Toko SamaSama
bekijk objectToko SamaSama
Zijlweg 82 ZW, Haarlem
Toko SamaSama is een Indonesisch restaurant aan de Zijlweg 82 in Haarlem, gelegen op een goed bereikbare hoeklocatie in een levendige wijk. De zaak heeft een warme, laagdrempelige sfeer. Het instapklare pand is geschikt voor verschillende horeca concepten en instapklaar voor een volgende ondernemer met circa 32 zitplaatsen binnen, 22 op het het heerlijke gevelterras.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 149.500,-
- Huurprijs € 25.000,- p.j.