Pizza Palladino
Mgr. Nolensstraat 13, Apeldoorn
Omschrijving
Bezorg- en afhaal locatie Pizza Palladino in Apeldoorn
Dit afhaal en bezorg concept is gelegen in de wijk “Staatsliedenkwartier”. Het bedrijf is gunstig gelegen in een winkelcentrum, middenin een woonwijk. De locatie verleent zich dan ook goed aan het huidige bezorg- en afhaal concept.
Men kan via de website www.pizza-palladino.nl eten betellen en via Thuisbezorgd.nl. Vanwege de gunstige locatie van Pizza Palladino Apeldoorn hebben ze een goede aansluiting op de centrale verbindingspunten van Apeldoorn. waardoor ze in een groot gedeelte van Apeldoorn snel kunnen bezorgen. Ze bezorgen dan ook in in het grootste gedeelte van bebouwd Apeldoorn, met uitzondering van de buitenwijken.
De twee elektrische bezorgfietsen behoren tot de overname
De onderneming staat bekend om het aanbod van verschillende soorten pizza, broodjes, schotels, burgers en wraps. Ze hebben dan ook alleen maar goede reviews met 4,7 sterren op Thuisbezorgd en 4,3 sterren op Google Reviews. Voor de uitgebreide menukaart wordt verwezen naar de website www.pizza-palladino.nl
Op dit moment beschikt het bedrijf niet over een horecavergunning, en mag het bedrijf enkel als bezorg- en afhaal locatie gebruikt worden. Volgens het bestemmingsplan is een horecavergunning wel mogelijk, echter moet hiervoor wel een aanvraag worden gedaan bij de gemeente Apeldoorn.
Openingstijden
Het bedrijf is thans geopend van 16.00 tot 22:00 uur; op maandag gesloten
Parkeren
Er is ruim voldoende parkeergelegenheid in de nabije omgeving, gratis en voor de deur.
Energielabel
Onbekend
Staat van onderhoud
De staat van onderhoud is redelijk tot goed te noemen.
Huurovereenkomst
Huurovereenkomst conform het ROZ model 2012 Winkelruimte en overige bedrijfsruimten aangevuld met standaard horeca bepalingen.
Vraagprijs exploitatie (goodwill/inventaris)
€42.500, —
Huurprijs
€ 12.000,– per jaar exclusief BTW
Huurtermijn
5 jaar plus 5 optie jaren.
Indexering
Onbekend.
Opzegtermijn
6 maanden
Betaling
Per maand vooruit
Waarborgsom / bankgarantie
N.v.t.
Oplevering
In overleg
Gunning
Verhuur geschiedt alleen op basis gunning eigenaar.
Meer info? Pepijn van Lier op 0640240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Lunchroom, Broodjeszaak, Cafetaria, Restaria, Ijssalon
- Vraagprijs exploitatie € 42.500,-
- Huurprijs p.j. € 12.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 140 m²
- Regio Gelderland, Veluwe en Veluwerand
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 1956
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Mgr. Nolensstraat 13, Apeldoorn
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
The Olive Tavern
bekijk objectThe Olive Tavern
Van Kinsbergenstraat 9, Apeldoorn
De bedrijfsexploitatie van The Olive Tavern wordt door Klaassen Horecamakelaars ter overname aangeboden. Het betreft een Grieks restaurant, gelegen in de gezellige Van Kinsbergenstraat in Apeldoorn, een echte horecastraat.
Info: Horecamakelaar Pepijn van Lier, 06-40240698 of p.vanlierklaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 45.000,-
- Huurprijs € 32.744,- p.j. excl. BTW
Restaurant Crazy Italian
bekijk objectRestaurant Crazy Italian
Hoofdstraat 204, Apeldoorn
Crazy Italian is een modern Italiaans restaurant, centraal gelegen aan de Hoofdstraat in Apeldoorn, een populaire locatie in het stadscentrum. Het restaurant biedt authentieke Italiaanse gerechten zoals verse pizza’s uit een steenoven en heeft een warme, huiselijke sfeer met een uitnodigend interieur en een ruim terras. Met een capaciteit van 100 zitplaatsen binnen en 50 buiten, is het geschikt voor zowel lokale bewoners als toeristen.
Interesse? Neem contact op met Pepijn van Lier via 0640240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 160.000,-
- Huurprijs € 5.005,- p.m. excl. BTW