Visspeciaalzaak Het Sardientje
Prijssestraat 46, Culemborg
Omschrijving
Visspeciaalzaak Het Sardientje
Prijssestraat 46
4101 CS Culemborg
Ter overname aangeboden: Visspeciaalzaak Het Sardientje te Culemborg.
Op een goed bereikbare locatie, aan de Prijssestraat 46 te Culemborg is Het Sardientje gelegen. Het betreft een frisse visspeciaalzaak met een goede naamsbekendheid.
Het bedrijf richt zich thans op het verkopen van verse vis, gebakken vis en tevens op bezorging.
De bedrijfsruimte heeft een totale metrage van ca. 56 m2 waarvan 28 m2 directe winkelruimte is. Achter de winkelruimte vindt men de keuken met daarachter spoelkeuken, personeelstoilet en opslagruimte. Tevens is er een kleine binnenplaats.
Middels interne opgang is de bedrijfsgebonden woning bereikbaar welke is voorzien van woonkamer, keuken, badkamer en 1 slaapkamer.
Een mooie kans om een van de weinig visspeciaalzaken in de omgeving over te nemen.
Info: Bedrijfsadviseur Rody Teulings, 06-247 386 20 of r.teulings@klaassenbv.nl
Code ROTE 7073
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs exploitatie € 39.500,-
- Huurprijs p.m. € 825,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 56 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Prijssestraat 46, Culemborg


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

BREEXZ Tilburg
bekijk objectBREEXZ Tilburg
Spoorlaan 47, Tilburg
Op een unieke locatie, op het centraal station van Tilburg, is restaurant Breexz en Breexz To Go gelegen. Vanuit het restaurant heb je een prachtig uitzicht op de levendigheid van het station. De verkoopruimte met open keuken bevindt zich op de verdieping en beschikt over ca. 80 zitplaatsen en een separate ingang naar het perron. Op de begane grond beschikt het pand over een take-away service. Het bedrijf is geheel gerenoveerd en dus met recht turn-key te noemen.
Info: Horecamakelaar Ad Janse, 06-109 680 36
- Vraagprijs exploitatie € 164.500,-

Mifune Watersports Bloemendaal aan Zee
bekijk objectMifune Watersports Bloemendaal aan Zee
Parnassiaweg 7, Overveen
Grijp deze unieke kans om eigenaar te worden van een succesvol watersportcentrum op het levendige sportstrand van Bloemendaal. Mifune Watersports biedt kitesurfen, golfsurfen, suppen en catamaranzeilen, gecombineerd met een sfeervol horecapaviljoen en ruim terras. Dankzij de gunstige ligging en sterke reputatie trekt Mifune zowel lokale sportliefhebbers als toeristen. Een bloeiende onderneming met volop potentieel!
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 725.000,-
- Huurprijs € 8.400,- p.j. excl. BTW