Restaurant Eetcafé Grill Tropical
Middenbaan-Noord 52, Hoogvliet Rotterdam
Omschrijving
Klaassen Horecamakelaardij mag de bedrijfsexploitatie (inventaris/goodwill) van restaurant Tropical in Hoogvliet ter overname aanbieden. De huidige ondernemer draait hier al tientallen jaren met veel succes en plezier zijn horecabedrijf. Het moment is aangebroken voor het maken van nieuwe plannen en het vinden van een enthousiaste opvolger.
Door de uitstekede ligging kan het bedrijf dagelijks rekenen op grote passantenstromen aan winkelend publiek. In de zomer is het terras een gewilde plek om ook overdag al neer te strijken voor een lunch of kop koffie. Naast het restaurantgedeelte beschikt het object ook over een afhaalloket voor een snelle hap. Vanuit deze kant is het ook mogelijk om bezorgactiviteiten te ontplooien zonder dat de reguliere bedrijfsvoering daar hinder van ondervindt.
De exploitatie kan vrij van personele verplichtingen worden overgedragen. Daarnaast is de opvolger vrij in de keuzen van brouwerij of automatenleverancier (geen verplichtingen/kettingbeding).
Financieel
Huur: €4.824,10 excl. BTW per maand
Servicekosten: €150,- excl. BTW per maand
Voorschot stookkosten: €400,- excl. BTW per maand
Overname GW/inventaris: op aanvraag, de overnamesom zit in het hoger segment. Financiële stukken zijn voor serieus geïnteresseerde partijen inzichtelijk na een persoonlijk kennismakingsgesprek.
Voor meer info: Bas van Dijk via b.vandijk@klaassenbv.nl / 06 41 38 09 46
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Restaurant-Partycentrum
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Huurprijs p.m. € 4.824,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 181 m²
- Regio Zuid-Holland, Rotterdam
- Ligging Wijkwinkelcentrum
- Bouwjaar 1961
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Middenbaan-Noord 52, Hoogvliet Rotterdam
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Japans Restaurant Sakura Hoogvliet
bekijk objectJapans Restaurant Sakura Hoogvliet
Aveling 233, Hoogvliet Rotterdam
Japans All You Can Eat restaurant ter overname. Vorig jaar volledig opnieuw ingericht met moderne sfeervolle inventaris en complete keuken. Ca 446m2 met grote dansvloer ook geschikt voor besloten feestjes en partijen. Regelmatig worden hier ook karaoke avonden georganiseerd. Hoge omzet met extra groei mogelijkheden. Scherpe vraagprijs.
Info Bedrijfsadviseur Erik Meijer tel. 0623626307 e.meijer@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs op aanvraag
Restaurant De Graanbeurs
bekijk objectRestaurant De Graanbeurs
Noordstraat 7, Axel
Restaurant De Graanbeurs ligt midden in het centrum, aan de Noordstraat. Het charmante hoekpand – een gemeentelijk monument – valt direct op met zijn gele gevel en klassieke, gouden belettering. Vrijwel al het winkelend publiek en bezoekers van het stadshart komen hier voorbij. Voor de deur ligt een bescheiden maar sfeervol terras, dat zich uitstrekt over de volle breedte van het pand. Met ruime bovenwoning en sfeervolle binnentuin.
Info: Bart Brinkman 06-53960241 of b.brinkman@klaassenbv.nl
- Vraagprijs registergoed € 580.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie € 40.000,-