't Vosje / PEKL 15.030
Voorstraat 3, Oude-Tonge
Omschrijving
Te huur : “Snackbar / Café ’t Vosje” welke is gelegen op het eiland Goeree Overflakkee, aan de Voorstraat 1-3 in Oude-Tonge.
Dit horeca object betreft twee naast elkaar gelegen panden met in het ene pand de snackbar met 12 zitplaatsen, keuken en magazijn. De omzet is vroeger heel goed geweest. Dit object is al 25 jaar een begrip in de plaats Oude-Tonge. Door privé omstandigheden is het nu gesloten.
In het andere pand is het café met 30 zitplaatsen, bar, speelautomaat en toegang tot het terras met 15 zitplaatsen gevestigd. Op de verdieping is een woonruimte met 3 slaapkamers. 2 slaapkamers bevinden zich op de zolder etage en 1 slaapkamer op de 1 etage. Aan de achterzijde van de panden bevindt zich een opslag/ garage. Het café gedeelte is vrij van brouwerij en speelautomaten. Voor dit object geldt dat de inventaris in goede staat is en voldoet aan alle eisen.
Dit horeca object wordt casco te huur aangeboden.
Voor meer informatie over dit object kunt ook kijken op: http://www.tvosje.nl
Heeft u interesse in dit bedrijf, wilt u meer informatie of wilt u een afspraak maken, dan kunt u contact opnemen met:
Horecamakelaar Peter Klaassen, telefoon: 06 – 53 14 89 02 of per mail: p.klaassen@klaassenbv.nl
*Bij Eye-Move korte omschrijving:
Voor info: Horecamakelaar Peter Klaassen, 06-53148902.
KENMERKEN:
Overname kosten : € 19.500
Overname met inventaris : Op aanvraag
Huurprijs BOG : € 1.950 per maand, excl. BTW
Borgsom : 3 maanden huur
Omzetindicatie : Op aanvraag
TREFWOORDEN:
– ’t Vosje, Oude-Tonge
– Restaurant, eetcafé, cafetaria, cafe, café
– Centrum, begrip
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café, Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs exploitatie € 19.500,-
- Huurprijs p.m. € 1.950,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 90 m²
- Regio Zuid-Holland
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Voorstraat 3, Oude-Tonge
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Himalaya Palace Aalsmeer
bekijk objectHimalaya Palace Aalsmeer
Marktstraat 22, Aalsmeer
Te koop: Himalaya Palace in Aalsmeer
Volledig recent ingericht, Indiaas/Nepalees restaurant gelegen in het centrum van Aalsmeer.
Voor vragen of het plannen van een bezichtiging neem contact op met Marije Brinkman via m.brinkman@klaassenbv.nl of 06-23087677
- Vraagprijs exploitatie € 225.000,-
- Huurprijs € 3.000,- p.m.
Boutique resort in natuur Curaçao
bekijk objectBoutique resort in natuur Curaçao
Juan Luis 16, Willemstad
Ter overname aangeboden: Luxe boutique resort midden in de natuur van Curaçao. Gelegen aan de Saint Joris Baai op 15 minuten rijden van Willemstad, de ideale balans tussen rust, natuur en bereikbaarheid.
Het resort staat bekend om de authentieke beleving in de natuur, gecombineerd met duurzame waarden en kwaliteit. Het geheel is in 2023/2024 verbouwd en dus instapklaar.
Meer info? Joey Hehamahua via 06 11 744 732 of joey@klaassenbv.nl.
- Vraagprijs registergoed € 618.977,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag