Voormalig Metro
Luttekepoortstraat 5, Harderwijk
Meer informatie
download brochureOmschrijving
Het registergoed staande en gelegen aan de Luttekepoortstraat 5 wordt door Klaassen Vastgoedmakelaardij ter overname aangeboden. Een voormalige koffiezaak / lunchroom restaurant, gelegen in één van de gezelligste winkelstraatjes van Harderwijk.
Ligging
Voormalig Metro Harderwijk bevindt zich in een hoekpand in het bruisende hart van Harderwijk, een stad die al jarenlang bekend staat om haar brede aanbod aan horeca van hoge kwaliteit. Harderwijk heeft voor iedereen wel iets te bieden, van kleine boetiekjes tot grote winkelketens. Bovendien kenmerkt Harderwijk zich door haar pittoreske oude stadscentrum, met schilderachtige panden talloze historische monumenten en boeiende musea. Een recent aanvulling is de moderne Boulevard met daaraan het strandeiland en het Dolfinarium als hoogtepunt.
Het registergoed is gunstig gelegen in een prachtig hoekpand op een gezellig horecaplein. Vanaf de parkeergarage “Houtwal” ligt het pal aan de aanlooproute richting de rest van het centrum. Een ideale locatie voor een knus restaurant of een gezellige lunchroom met pleinterras.
Bedrijfsconcept
Voorheen was Metro een gezellige horecagelegenheid in het centrum van Harderwijk, waar gastvrijheid en kwaliteit samenkwamen. Gelegen aan de Luttekepoortstraat, vormde Metro een ideale tussenstop voor bezoekers die tijdens het winkelen of een dagje Harderwijk wilden genieten van een heerlijke lunch of een goede kop koffie met vers gebak.
De warme en uitnodigende uitstraling van Metro zorgde ervoor dat zowel toeristen, dagjesmensen als
bewoners van Harderwijk zich hier direct thuis voelden. Met een gevarieerd menu en een gastvrije
sfeer bood Metro een plek om even te ontspannen en te genieten van smaakvolle gerechten en
ambachtelijke lekkernijen. Een extra troef van Metro was het gezellige terras, waar gasten in de zon konden genieten van hun bestelling, en de knusse zitplaatsen binnen, die perfect waren voor een ontspannen pauze. Dankzij de centrale ligging trok Metro dagelijks een breed publiek aan, van winkelend publiek tot families die de stad verkenden.
Of je nu op zoek was naar een ontspannen koffiemoment, een smakelijke lunch of een gezellig samenzijn, bij Metro was je aan het juiste adres. Met oog voor kwaliteit en gastvrijheid bood Metro een
ervaring die gasten graag nog eens wilden beleven.
Metrage/capaciteit
De totale m² van het object bedraagt 190 m² en heeft thans mogelijkheid tot ca. 70 zitplaatsen. Het terras beschikte over 60 zitplaatsen.
Voor de plattegrond tekening wordt verwezen naar de brochure
(Afname)verplichtingen
Er zijn geen (afname)verplichtingen jegens een brouwerij en/of andere leveranciers.
Vergunningen
Het object beschikt wel over de benodigde vergunningen. Vergunningen zijn persoonlijk en niet overdraagbaar. En zullen dus opnieuw moeten worden aangevraagd.
Personeel
Niet van toepassing
Inventaris
De inventaris bevindt zich in ‘goede gebruikte staat. Er is geen sprake van lease en/of bruikleen.
Woonruimte
Er is geen woonruimte aanwezig.
Kadaster
Het object bestaat uit 1 perceel, kadastraal bekend gemeente:
Harderwijk, sectie E, nummer 5284, groot 79 m².
Bestemmingsplan
Bekijk het complete bestemmingsplan op www.omgevingsloket.nl
Het object is gelegen binnen het bestemmingsplan Binnen van Gemeente Harderwijk. Bestemd voor Retail en horeca categorie b2.
Energielabel
Niet bekend, volgt voor de overdracht.
Gunning
Verkoper behoudt zich het recht van gunning.
Bijzonderheden / USP’s
– Ligging in het centrum van Harderwijk
– Meerdere verdiepingen
– Veel natuurlijk licht
– Aanlooproute centrum met veel passanten
– Ruime hoeveelheid zitplaatsen binnen en op het terras
Vraagprijs registergoed*
€ 549.500,– k.k., zegge: vijfhonderd en negenenveertigduizend en vijfhonderd euro kosten koper
*De vraagprijs van registergoed bestaat o.a. uit een horecabedrijfsruimte met terras, bedrijfskeuken, opslagruimten, (onder)grond en overige aanhorigheden (zie ook kadaster). Inclusief aanwezig inventaris en huurdersbelangen. Splitsing in roerende en onroerende zaken nader te bepalen.
Aanbetaling
Koper dient een aanbetaling ter grootte van 10% van de totale koopsom te voldoen.
Er kunnen geen rechten worden ontleend aan bovenstaande informatie. Dit object wordt u aangeboden door bedrijfsadviseur Pepijn van Lier van Klaassen Vastgoedmakelaardij.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, Ijssalon, Luxe Restaurant
- Vraagprijs registergoed € 549.500,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 190 m²
- Regio Gelderland, Veluwe en Veluwerand
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar 1994
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 210
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Luttekepoortstraat 5, Harderwijk
Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Gyros House
bekijk objectGyros House
Markt 18, Harderwijk
Klaassen Horecamakelaars mag dit prachtige object aanbieden aan de Markt 18 te Harderwijk op een schitterende locatie in het centrum van de stad. Het object is opzoek naar een nieuwe ondernemer die het graag wilt overnemen!
Voor meer informatie, neem contact op met Pepijn van Lier op 06 40 240 698 of op p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 49.500,-
- Huurprijs € 18.000,- excl. BTW
Kwalitaria Tweelingstad
bekijk objectKwalitaria Tweelingstad
Deventerweg 24, Harderwijk
Prachtige Kwalitaria locatie in druk winkelcentrum
Kwalitaria is een sterke franchise cafetariaformule, inmiddels zijn er in Nederland al meer dan 130 Kwalitaria vestigingen. De formule staat voor (h)eerlijk eten met aandacht voor kwaliteit en duurzaamheid.
Info: bedrijfsadviseur Pepijn van Lier, 06 40240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 150.000,-
- Huurprijs € 26.000,- p.j. excl. BTW