Horecapand te Beegden
Dorpstraat 2, Beegden
Omschrijving
Te koop onroerend goed en inventaris van Dorpstraat 2 en 2A te Beegden. Het betreft hier een ruim horecapand met zaal waar de kegelbanen nog in bedrijf gesteld kunnen worden. Exploitatie van dit, in het verdelen verhuurde pand, betreft een eetcafé met ruim terras aan de straatzijde en een zaal voor feesten en partijen. Het pand is groot genoeg om er een mooi restaurant te vestigen maar een ijssalon, sushi- of petit-restaurant is ook mogelijk. De woning boven het bedrijf bestaat uit een woonkamer met serre en drie slaapkamers.
Beegden is een kerkdorp in de gemeente Maasgouw gelegen in Noord-Limburg. Het heeft een landelijke ligging tussen de dorpen Heel en Horn en vlak bij de stad Roermond.
De huidige exploitant richt zich op bewoners uit Beegden en omgeving en de vele fietsers en wandelaars die hier hun tussenstop maken.
Pand is, behalve als horeca pand, ook geschikt als woning, woning met bedrijfsruimte of voor de realisatie van appartementen. Wij adviseren altijd eerst contact op te nemen met de gemeente wanneer men de bestemming wil wijzigen. Perceel oppervlak is ± 570 m2.
Info: Marc Vaassen 0653935074 m.vaassen@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café-Restaurant, Eetcafé, (Café) Zalencentrum, Ijssalon
- Vraagprijs exploitatie n.o.t.k.
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 600 m²
- Regio Limburg
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Dorpstraat 2, Beegden

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Horecaruimte Centrum Uden
bekijk objectHorecaruimte Centrum Uden
Kerkstraat 31, Uden
Representatieve horecaruimte, gelegen recht tegenover de Kerk van Uden. De Kerkstraat 31 bestaat uit een totale metrage van ca. 105 m2 op de begane grond en ca. 35 m2 op de verdieping. Er loopt op dit moment een vergunningsaanvraag om een overdekt terras van ca. 24 m2 aan de voorzijde te realiseren.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs op aanvraag

Horecaruimte Centrum Uden
bekijk objectHorecaruimte Centrum Uden
Kerkstraat 29, Uden
De Kerkstraat 29 bestaat uit een totale metrage van ca. 239 m2 op de begane grond, ca. 62 m2 op de verdieping en ca. 52 m2 in de kelder. Aan de voorzijde is een ruim terras. Dit is een kans om een waardevolle bijdrage te leveren aan de culinaire scene van Uden en een plek te creëren waar mensen samenkomen om te genieten.
Info: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs op aanvraag