Ristorante ROMA
Hoofdstraat 166, Apeldoorn
Omschrijving
Te koop: de volledige bedrijfsinventaris en inrichting van Ristorante ROMA te Apeldoorn
Ristorante ROMA is sinds jaar en dag gevestigd op deze drukke centrum locatie in Apeldoorn. Sinds 1977 exploiteren de huidige eigenaren het diep in de regio bekende Italiaanse restaurant. Dit restaurant is een absoluut begrip in de regio. Je kan hier de lekkerste pizza’s, specialiteiten en pasta’s krijgen.
De Hoofdstraat is een drukke, gezellige, lange straat zijn verschillende soorten winkels en restaurants te vinden, zoals Douglas, Costes en restaurants zoals, Brownies & Downies en Restarant Yume.
De onderneming staat bekend om zijn écht Italiaanse keuken. De kaart is erg uitgebreid. Het bestaat uit visgerechten, zoals “scampi’s” en vleesgerechten. Natuurlijk heeft men ook nog keuze uit een ruim aanbod van pasta’s en pizza’s. Bij ristorante ROMA is er mogelijkheid om binnen in het restaurant en buiten op het terras plaats te nemen.
Bereikbaarheid:
Goed.
Metrage:
Bedrijfsruimte: 200 m2
Terras: 20 m2
Vraagprijs bedrijfsinventaris / inrichting:
€ 25.000,–
Huurprijs:
€ 30.000,–
Voor meer info: Pepijn van Lier, 06-40240698 | p.vanlier@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Eetcafé, Bistro, Petit-Restaurant, Lunchroom, Broodjeszaak, Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop), Luxe Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 25.000,-
- Huurprijs p.j. € 30.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 220 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar 1934
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen 90
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Hoofdstraat 166, Apeldoorn
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Casco bedrijfsruimte in het centrum
bekijk objectCasco bedrijfsruimte in het centrum
Mariastraat 28, Apeldoorn
Mooie casco (horeca)bedrijfsruimte beschikbaar in het centrum van Apeldoorn! De ruimte met een front breedte van ca. 24 meter is opzoek naar een nieuwe huurder die hier zijn/haar onderneming wilt gaan exploiteren.
Voor meer informatie, neem conctact op met Pepijn van Lier op 06 40 240 698 of op p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 60.000,- p.j. excl. BTW
Restaurant Crazy Italian
bekijk objectRestaurant Crazy Italian
Hoofdstraat 204, Apeldoorn
Crazy Italian is een modern Italiaans restaurant, centraal gelegen aan de Hoofdstraat in Apeldoorn, een populaire locatie in het stadscentrum. Het restaurant biedt authentieke Italiaanse gerechten zoals verse pizza’s uit een steenoven en heeft een warme, huiselijke sfeer met een uitnodigend interieur en een ruim terras. Met een capaciteit van 100 zitplaatsen binnen en 50 buiten, is het geschikt voor zowel lokale bewoners als toeristen.
Interesse? Neem contact op met Pepijn van Lier via 0640240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 160.000,-
- Huurprijs € 5.005,- p.m. excl. BTW