Hotel van Dijk
IJsselkade 30, Kampen
Meer informatie
download brochureOmschrijving
Ter overname aangeboden zowel het vastgoed als de bedrijfsexploitatie van hotel van Dijk te Kampen. Gelegen aan de prachtige IJsselkade, aan de rand van het centrum van de historische binnenstad. Het hotel ligt daarmee op een rustige plek maar toch nabij het bruisende stadscentrum met zijn bezienswaardigheden, winkels en restaurants. Het pand is een rijksmonument.
Het is het enige hotel met een zodanige vergunning in de stad. Het hotel kent een goede bezettingsgraad en wordt bezocht door zowel binnen- als buitenlandse gasten. Op 600 meter bevindt zich het treinstation en voor gasten die met de auto komen is er voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving (betaald parkeren). Dit jaar is het voorzien van een nieuwe brandmeldinstallatie en ook is een nieuw legionella beheersplan opgesteld. Negen kamers liggen aan de achterzijde, aan de Voorstraat.
Hotel van Dijk is een sfeervol driesterren familiehotel. Het beschikt over 18 goed ingerichte kamers op de verdiepingen met in totaal 37 bedden, variërend van één- tot vierpersoons, elk voorzien van een eigen badkamer. Op de begane grond is een ruime en gezellige barruimte, een royale ontbijtruimte, receptie, fietsenkamer, keuken en wasruimte. Voor het pand is een terras. Het beschikt over een ruime bedrijfswoning met een woonkamer, keuken, drie slaapkamers, badkamer, dakterras. Het biedt daardoor de mogelijkheid voor een stel om hier samen een onderneming te runnen en wonen en werken te combineren. Ook zou het hotel kunnen worden uitgebreid met (een deel van) de woonruimte.
Oplevering in overleg.
Er zijn enkele medewerkers in dienst, totaal ongeveer 1,5 FTE, welke bij een overname overgaan naar de nieuwe exploitant.
Vraagprijs pand: € 1.300.000 k.k.
Vraagprijs hotelexploitatie: € 175.000
Pand is alleen in combinatie met hotelexploitatie te koop.
Voor informatie: bedrijfsmakelaar Guido Prins, tel 0655398064 of g.prins@klaassenbv.nl
KLAASSEN VASTGOEDMAKELAARDIJ
Kenmerken
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Type horeca Hotel-Garni
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 650 m²
- Regio Overijssel
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar 1850
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Ja
Media & foto’s

Omgeving
IJsselkade 30, Kampen

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Pakhuis 62
bekijk objectPakhuis 62
Dijk 62, Enkhuizen
Pakhuis 62
Pakhuis 62 is een karaktervol restaurant in het hart van Enkhuizen, direct aan de Oude Haven met uitzicht op de Drommedaris. Het pand is in 2022 volledig vernieuwd en beschikt over drie verdiepingen, twee terrassen en een appartement. Dankzij de unieke ligging en het toeristische karakter van Enkhuizen biedt dit object volop kansen voor een succesvolle exploitatie.
Info: Gary Mey, 06-51382467
- Vraagprijs exploitatie € 199.500,-
- Huurprijs € 72.000,- p.j. excl. BTW

Snackbar El Greco
bekijk objectSnackbar El Greco
Ganzenmarkt 28, Utrecht
We mogen deze toplocatie in Utrecht met gepaste trots ter overname aanbieden.
Gelegen op een bekend horecaplein omringd door vele andere horecagelegenheden. Na 27 jaar is het tijd geworden voor de huidige ondernemers om een stapje terug te doen.
Meer info via: Pepijn van Lier op 0640240698 of p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 2.459,- p.m. excl. BTW