Willemstraat 9, Utrecht
Meer informatie
download brochureOmschrijving
Ter overname: Ramen Brothers te Utrecht.
Op een ideale locatie in Utrecht centrum bieden wij Ramen Brothers (de bedrijfsnaam wordt niet ter overname aangeboden) ter overname aan.
Hun visie is om hun klanten een authentieke, vers bereide ramen te serveren, de ultieme comfort food. Naast de ramen bowls worden Japanse bijgerechten zoals gyoza’s en takoyaki geserveerd. Een heerlijke combinatie met Ramune, Japans bier, saké of whiskey. In het restaurant wordt in een ongedwongen en gastvrije sfeer gegeten. Ramen Brothers Noodle Bar beschikt ook over bezorgopties via Thuisbezorgd en Uber Eats. Ramen Brothers is elke dag geopend.
Ramen Brothers Noodle Bar is gelegen in de gezellige Wijk C met een rijke geschiedenis als dé Utrechtse Volksbuurt. In deze levendige arbeiderswijk voerde saamhorigheid de boventoon. Dat is tot op de dag van vandaag onveranderd.
Personeel:
Er zijn geen vaste medewerkers in dienst. Het bedrijf werkt met oproepkrachten. Er zijn 2 meewerkende eigenaren.
Metrage:
Bedrijfsruimte: 60 m2 en 26 zitplaatsen.
Huurtermijn:
5 + 5 jaar
Waarborgsom:
€ 5.550,–
Huurprijs:
€ 2.055,– per maand. Excl. BTW.
Vraagprijs bedrijfsexploitatie:
€ 79.500.–
Meer Info? Joey Hehamahua op 0611744732 of joey@klaassenbv.nl
Kenmerken
- Status Verhuurd
- Type horeca Lunchroom, Broodjeszaak, Chinees-Indisch Restaurant
- Vraagprijs exploitatie € 79.500,-
- Huurprijs p.m. € 2.055,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 60 m²
- Regio Utrecht, Utrecht (stad)
- Ligging Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar 1900
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 52
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s
Omgeving
Willemstraat 9, Utrecht
Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod
Prachtig vrijstaand horecapand in Leidsche Rijn
bekijk objectPrachtig vrijstaand horecapand in Leidsche Rijn
Berlijnplein 450, Utrecht
Berlijnplein 450 is een bijzonder groot vrijstaand nieuwbouw pand in Leidsche Rijn Centrum, goed bereikbaar met auto, fiets en openbaar vervoer, nabij kantoren, Leidsche Rijn centrum, woningen, wooncomplexen, winkels. kantoren en cultuur. Tegenover de Pathé bioscoop met recent ook IMAX. Het pand circa 201 m² beschikt momenteel thans over een sfeervol pancake-huis, ANNA Pancakes, met een terras van circa 235 m² met de hele dag zon. Het biedt momenteel circa 90 zitplaatsen binnen en 100 op het terras.
Bij interesse neem contact op met Joey Hehamahua op 06 11 744 732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 275.000,-
- Huurprijs € 84.000,- p.j. excl. BTW
DOGMA Hotdogbar
bekijk objectDOGMA Hotdogbar
Voorstraat 17, Utrecht
DOGMA Hotdogbar te Utrecht
Midden in het centrum van Utrecht Het object is goed gelegen aan een drukbezochte straat met vele mooie horeca/eet gelegenheden.
Voor meer info: Joey Hehamahua op 06-11744732
- Vraagprijs exploitatie € 130.000,-
- Huurprijs € 27.000,- p.j. excl. BTW